Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się

  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 11 miesięcy temu #3908

    Golden kończmy proszę prywatne \"wycieczki\", bo nie chcę aby powstałą na forum niezdrowa atmosfera.

    Jesli coś macie do siebie to wyjaśnijsice sobie na pric. A więc kończę tę dysputę i w tym wątku wracamy do poznawania się.

    KOlejne prywatne wątki bedą rzucane do kosza.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 11 miesięcy temu #3912

    golden napisał:
    Nie mam siły na bawienie się w sądy...
    Jeśli Cię uraziłem-przepraszam. Ale pozwolisz, że zostanę przy swoim zdaniu( nie jest to tylko moje zdanie)
    W sądzie bym przegrał lub sprawa została by umorzona bo:
    -wszystko odbywa się zgodnie z prawem, płacą podatki itp.
    -nie ma wokół tego żadnych nie(jasności)

    -wszystko jest bdb złożone do \"kupy\", przygotowane.


    Jakbym nie miał co robić to bym to udowodnił ale co mi tam. Chodzi mi tylko o prawdę i tyle...

    Aha i jeszcze jedno. Dlaczego wszystkie te nicki uzywają tego samego skanera?(oczywiście to moje przypuszczenia nie chodzi mi o Ciebie)
    Takie inf. dostałem także od fajnego gościa stojąc po Sokoła.
    Wtedy także dowiedziałem się co robią pracownicy mw, dostałem namiary na ich klientów..
    Jeszcze przed Korzeniowskim na e-numizmatyce.pl gadaliśmy o tym i udało nam się to wyjaśnić;)
    Tyle z mojej strony!
    Pozdrawiam,
    Golden


    Na zakończenie tych bezpodstawnych oskarżeń w moja stronę dodam że wiem doskonale kto współpracuje z GCN
    Są to przynajmniej 4 nicki które najwięcej dla nich sprzedają na allegro.
    Wiem bo gdy wygrałem u nich aukcję i poprosiłem o fakturę to była ona wystawiona przez GCN
    Są to:
    1. roxinia www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=439106
    2. wj.myslinski
    www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=336517
    3. robert_pip
    4. buli996
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 11 miesięcy temu #3951

    Panowie jak już wspominał Piotr zakończcie w tym poście polemikę na temat GCN.

    Jeśli chcecie to zróbcie sobie nowy temat o nazwie \"GCN\" i tam umieszczajcie swoje spostrzeżenia (nie oskarżenia, bo o to może was ktoś posądzić) na ten temat.
    A nie róbcie tu bałaganu.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 11 miesięcy temu #3959

    Spokojnie.
    Jakbyś widział co się działo od roku na e-numizmatyce.pl amatorku;)
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 11 miesięcy temu #3986

    KOniec chłopaki, kolejne tego typu posty będa kasowane i te powyżej też wypieprzę. Po co publicznie skakac sobie do gardęł i robic targ pzrekupek, amcie priv to dawajcie tam<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/19 22:23
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5287

    Nazywam się Michał Uczę się w podstawówce, mam 10 lat i już jak miałem 7 lat zaczełem zbierać monety:-)
    A konkretniej to 2 zł okolicznościowe.Mieszkam w Opolu.
    I to na tyle chcecie się więcej dowiedzieć o mnie piszcie na priv-a
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5293

    To młodzieniaszke jesteś:):) WItamy na forum
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5309

    No :-) Chodź w moim wieku mało znam numizmatyków właściwie tylko jednego z klasy ale mimo tego że mało ich to uważam,że numizmatyka to najlpepsze hobby na świecie:-)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5343

    Ale za to jak będziesz się interesował dalej numizmatyka...a raczej napewno tak będzie :) to w wieku 18 lat będziesz już \&quot;spec\&quot; w tej dziedzinie i większość swoich znajomych kolekcjonerów będziesz mógł zagiąć z wiedzy o monetach :)

    Jesteś pewnie jednym z najmłodszych na tym forum...a już napewno najmłodszym udzielającym się.


    Gratuluję wyboru hobby...też uważam, że numizmatyka jest najlepsza :D
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5345

    Dzięki,w 2007 Na \&quot;blaszke\&quot; Umiałem katalog 2 zł:-)
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5350

    NO to IIIRP umiesz na blaskzę, to ja proponuję zając się troszkę też starszymi monetami :):)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5381

    Ja też zaczynałem od 2 zł, później znalazłem kilka obegówek europejskich, później dostałem 2 zł II RP i rozrosło się zainteresowanie tym pięknym hobby...
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #5387

    i tak trzymaj dalej...............
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 9 miesięcy temu #5984

    CZeść jestem łukasz mam 18 lat, właśnie zdałem maturę. Monety zbieram już od jakiegoś czasu. (sam nie wiem od kiedy-ale pare lat) Na początku zaczynałem od PRL-u zbieranego na strychu, później GN-y. Teraz zbieram monety z nieistniejących państw lub waluty którewyszły juz z obiegu.
    Pozdrawiam.
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 9 miesięcy temu #5996

    Witamy serdecznie, widze, zę ciekawa tematyka monety państw już nieistniejących lub wycofane z obiegu. SUper. W wolnej chwili podziel się z nami spostzreżeniami na ten temat.Tu jest wątek pt \&quot;ciekawa tematyka...\&quot;.
    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...mp;amp;limitstart=48

    Może powstanie z twgo fajny artykulik:).

    Pozdrawiam
    Piotrek<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/07/09 11:05
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 5 miesięcy temu #8109

    Witam, Adam, 25 lat :)
    Monetami interesowałem się w połowie lat 90-tych ;) ale wtedy człowiek był bardzo młody, bez pieniędzy ani kontaktów :)
    Kilka dni temu, zacząłem myśleć o lokowaniu oszczędności w miarę bezpiecznie, zajrzałem do pudełka z monetkami ;) i jakież było moje zdziwienie kiedy znalazłem tam GN-y z '95 i '96 roku ;) w tym Zygmunta II :)
    Widząc przebitki, licząc procenty to oprócz tego, że coś jest w tych blaszkach to można bezpiecznie ulokować w tym oszczędności ;)
    Ponieważ mam urlop to od tygodnia ostro się douczam, przeglądam oglądam, myślę nad strategia inwestowania ;) i myślę, że zostanę w tym na lata :) najpierw zacznę od wyprzedaży mniej ciekawych okazów z okresu PRL-u jakie mam ;) Już też trochę się zaopatruję :) i tak jakoś zaczyna się kręcić :)
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 5 miesięcy temu #8111

    My również witamy na naszej stronie i forum. Mam nadzieję, że IKM będzie Ci służył podczas urlopu i nie tylko w procesie \&quot;dokształcania\&quot;. :)

    Pozdrawiam

    Piotrek
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 5 miesięcy temu #8112

    Już chyba wszystko przeczytałem co się dało na tym forum ;) i na forum e-numizmatyki. ale jakoś wolę tu zostać ;)
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 5 miesięcy temu #8113

    Bardzo dobry wybór:)

    jeśli już pzreczytałeś to teraz zostaje dopisywanie sowich przemyśleń do postów:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 5 miesięcy temu #8511

    Cześć. Mam na imie Maciej, lat 16, mieszkam w Rumii obok Gdynii. Numizmatyką interesuje się już prawie 9 lat. W swiojej kolekcji posiadam 2zł GN i monety regionalne. Do pełnej kolekcji GN zostały mi jużz tylko 3 monety z 95-96.

    Pozdrawiam
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information