Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: EURO 2008

  • Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5251

    Moim zdaniem Holandia będzie mistrzem Europy. ;)

    Dzisiaj też jest bardzo ciekawy mecz. Hiszpania gra ze Szwecją.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5263

    siekieratk... co to był za komentarz co link dałeś bo admini z youtube zablokowali :-/

    Myślę, że ostry musiał być :]
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5264

    żeby tylko ostry...
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5265

    \"pomarańczowi\" na fali spacerkiem ale efekt jak po przejechaniu walca w obu meczach.
    Patrząc na poprzednie turnieje zastanawiam się tylko czy się nie wypalą?... oby nie bo ich styl zasługuje na nagrodę.

    Myślę że ewentualny finał Holandia - Hiszpania może być emocjonujący.:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5283

    osobiscie od samego poczatku (oprocz Polski) jestem za Portugalia. Dzisiaj wlasnie gar meczyk ale awans juz ma zapewnieony wiec pewnie az tak bardzo sie nie beda przemeczac :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5304

    Były tam animacje i przerobione zdjęcia angielskiego sędziego.

    Miło by było popatrzeć gdyby Polacy grali jak Holendrzy.<br><br>Edytowany przez: siekieratka, w: 2008/06/16 11:43
  • Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5342

    No i z Euro 2008 pożegnalismy się juz niestety. Ale ten mecz Chorwaci słusznie wygrali, grali lepiej. Brawa dla Boruca, bez którego byłoby pewnie 0:4.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5356

    Całkowicie się z Tobą zgadzam Piotrze :D A wracając do poprzedniego meczu z Austrią, tak skomentowal go nasz prezydent :D

  • Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5359

    Jeśli dobzre usłyszałem to prezydent ochrzcił Rogera nazwiskiem \&quot;Pereiro\&quot; :):).

    Nasz prezydent jest mistrzem mowy, jego wypowiedzi to słowa najwyższych lotów:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5364

    Posłuchaj jeszcze jak ochrzcil Boruca :P \&quot;Artur Borubar\&quot;:P:P
  • Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5490

    Właśnie oglądam mecz Chorwacja-Turcja, alez końcówka w ciągu ostattniej minuty drugiej dogrywki po jednej bramce u każdej ze stron, teraz tylko rzuty karne.

    Trzymam kciuki za Chorwatów.
  • Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5522

    ......Ależ końcówka dogrywki meczu Holandia - Rosja............
  • Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5635

    Niemcy czy Hiszpania - kogo typujecie jako zwycięzcę??? Ja rękami i nogami jestem za Hiszpanami, pieknie wygrali z Rosjanami. Niemcy natomiast z Turkami grali jak potłuczeni i wygrali ogromnym fartem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5654

    Obstawiam Hiszpanię. Powiem szczerze hiszpańska gra jak dla mnie jest dużo \&quot;ładniejsza\&quot; :) Grają poprostu finezyjny football. Niemcy natomiast grają dośc \&quot;brzydko\&quot;, ale skutecznie. Tyle że Niemcy nie pokazali podczas tych mistrzostw zbyt wiele (no może poza meczem z Portugalią). Spotkanie powinno być wyrównane jednak wygra Hiszpania :)

    Myśle że dużo ciekawsze spotkanie to spotkanie niższego szczebla między Rosją i Turcją. Ciężko obstawić kto wygra bo oba zespoły to typowe \&quot;czarne konie\&quot; tegorocznych rozgrywek i naprawdę pokazały na co je stać.<br><br>Edytowany przez: Robcio89, w: 2008/06/27 21:32
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:EURO 2008 15 lat, 10 miesięcy temu #5703

    Wyjaśni mi ktoś dlaczego nie ma meczu o 3 miejsce??
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information