Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czuć zmiany

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5617

    WItajcie,
    na początek - nie ma co się przejmowac 3 miejscem jak na ok 200 stron to i tak dobrze. Wracając do tematu - ewidentnie czuję po ilości ofert na moich aukcjach że Wakacje się zaczęły, zero zainteresowania - a jak u Was ? Kiedy wszystko powróci do \"normy\" ?
    pozdr
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5625

    Oby nigdy i niech jst coraz mniejsze zainteresowanie zwiazku czym niech sa coraz nizsze ceny.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5649

    a ja wolę żeby się działo i to dużo - teraz padaczka jest z odwiedzinami. Będzie lepiej po wakacjach - zawsze tak jest.
  • Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5673

    Bardzo dużo osób sie wykruszyło, zniechęciło się do monet. Myśleli, ze będzie ąłdnie pieknie zawsze w góre, a nie wzieli pod uwagę, że wszystko to mże poleciec na pysk.

    W styczniu stornę odwiedziało średnio 3.000 unikalnych użytkowników dziennie, a dzis jest to ok. 1.200-1.300 osób.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5700

    W zeszłym roku ożywiło się dopiero ok 15 października więc myślę że i teraz tak będzie - jako sprzedawca będę musiał zawiesić sprzedaż moich rupieci a do tematu powrócić najwcześniej wrzesień ew pażdziernik
    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5701

    ja mam taki sam plan, z drugiej strony patrząc teraz jest super czas na zakupy :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5705

    no właśnie - o takiej sytuacji nie mogliśmy powiedziec rok temu.

    Gorzej jeśli myślą tak samo jak my wszyscy - wtedy o nizszych cenach możemy zapomnieć
  • Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5713

    Na allegro maly zastoj, marazm, to dobry moment aby opracowac strategię na skuteczną spzredaż keidy wszystko zacznie się rozkręcac. jestem w trakcie pisania artykulu-poradnika nt sktecznej spzredaży monet na allegro. Myśle, ze przyda się to wielu początkującym allegrowiczom.

    Jutro wieczorem artykuł powinien sie ukazac na IKM> TYmczasem co według was decyduje o skutecznej spzredaży na allegro........

    często jest tak, ze różnice pomiędzy poszczególnymi aukcjami jednego numizmatu są bardzo duże. SKłada się na to wiele powodów. m.in.

    - godzina zakończenia aukcji - wyżej schodzą te kończące sie wieczorem.

    - zdjęcie (real) foto - to bardzo podnosi wiarygodnośc allegrowicza i sprzedawanej monety.

    - jasny i w miare szczegółowy opis

    - \"renoma\" - moze to dziwnie ujęte, ale osoby znane w srodowisku z rożnego rodzaju forów internetowych, gield itd. łatwiej jest często sprzedac monety.

    To takie moje skrótowe pzremyslenia, a co waszym zdaniem jeszcze ma wplyw na skuteczną sprzedaż?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5715

    >godzina zakończenia aukcji - wyżej schodzą te kończące sie wieczorem.

    wieczorem a najlepiej sobota lub niedziela wieczorem

    >zdjęcie (real) foto - to bardzo podnosi wiarygodnośc allegrowicza i sprzedawanej monety.

    dobre zdjęcia a nie jakieś tam 100 na 100 pikseli. Minimum wg mnie to szerokosc 500-600 pikseli

    >\"renoma\" - moze to dziwnie ujęte, ale osoby znane w srodowisku z rożnego rodzaju forów internetowych, gield itd. łatwiej jest często sprzedac monety.

    jesli sie prowadzi sklep o zawsze wyzej schodzi - kwestia unikniecia PCC jesli sie kupuje od firmy.

    do tego bym jeszcze dodal:
    - podanie telefonu do siebie
    - napisany koszt wysylki - normalny koszt wysylki a nie naciagactwo
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5717

    Osobiście dodałbym dużą ilość komentarzy ( oczywiście pozytywnych ) + do tego duża liczba numizmatów sprzedawanych z danego okresu np jeśli sprzedaje grosza z 2008 roku lepiej także wystawić cały komplet aż do 5 złotych - wygląda wiarygodniej
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5729

    -Ilość wystawianych przedmiotów.
    -Czas trawania aukcji
    - opis opisowi nie równy, czyli dobra ocena stanu monety
    -podwieszenie
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5746

    co to jest podwieszenie?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5747

    + cena oczywiście niezaniżona
    podwieszenie - najprawdopodobniej link sponsorowany
  • Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5754

    podwieszanie to pewnie chodzi o lokowanie aukcji na górze kategorii w TOP
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5755

    tak.
  • Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5767

    No artykuł pomału pomału idzie:):) dzis późnym wieczorem ukaże sie na łamach IKM.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5792

    Czytałem już ten poradnik.
    Szczerze to wiedziałem wszystko co jest
    napisane poza 2 pkt mianowicie:
    Ja myślałem że najlepiej sprzedawać o 18 w piątki tzn
    żeby aukcje sie tak konczyly.
    W poradniku jest ze sobota niedziela moge sie z tym zgodzic.

    Nie rozumiem jednego pkt, może nie tyle ze nie rozumiem bo pewne rzeczy trzeba przyjac a nie probowac zrozumiec.Mianowicie jak sprzedawac to tylko z danego nominalu czy kolekcji ze np jak monety np groszowe po denominacji to najlepiej wystawic do 5zl,
    lub sreberka III RP to calosc.

    Nie łączyć tzn nie sprzedawac różnych w tym samym czasie. Może mi ktoś to wyjaśnić czemu tak jest wiarygodniej robiac jak w poradniku niż ...
    Np kilka sreberek,NG i np. moze jakas monete z okresu miedzywojennego ???
  • Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5794

    MOze trochę zagmatwałem, chodziło mi o to, ze jak w danej chwili wystawiasz coś to łatwiej spzredasz, jak wystawisz kilka monet np IIRP, niż jakbys wystawiał 1 sztukę IIRP, 1 sztukę PRL i 1 sztukę GN. Wiele osób kupuje monety hurtem jak napisalem tzn od jednego spzredawcy licytuja kilka aukcji z monetami z jednego okresu, którym sie interesują.

    Łączyc różne epoki można jak najbardziej, chcodiz o to aby kupujący miał w czym wybierac i każda epoka była reprezentowana wtedy pzrez co najmniej kilka monet, a nie po sztuce z epoki.

    Ja wiem, ze to wszystko jasne, ale wiele osób rozpoczyna przygode z handlem internetowym i im to sie zapewne przyda.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/06/30 23:53
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5799

    Witam,

    Zgadzam się z informacjami, które Piotr zamieścił w swoim artykule. Osobom rozpoczynającym sprzedaż na aukcjach internetowych na pewno się przydadzą.

    Od siebie tylko dodam, że bardzo pomocna przy sprzedaży jest tzw. &amp;#8222;miniaturka&amp;#8221;, czyli umieszczenie małego zdjęcia przy tytule aukcji. &amp;#8222;Miniaturka&amp;#8221; często wyróżnia daną aukcję z listy takich samych przedmiotów (w tym przypadku z takich samych monet, np. Dożynki 2 zł NG).

    Pozdrawiam!

    Janek
  • Odp:Czuć zmiany 15 lat, 10 miesięcy temu #5801

    Racja to też bardzo wązne, zapomniałem o tym na smierc. Wiele osób jako miniaturkę stosuje logo firmy lub jakieś wyraxny szczegól wyróżniający aukcję spośród innych.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.39 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information