Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Muzyka

  • Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5791

    temat bardzo pozanumizmatyczny..........:)

    Nie będe się rozpisywał o moich preferencjach nuzycznych, moze z czasem napiszę coś jak wenę złapię..........powiem tylko że teraz słucham TOOLa \"Lateralus\"......doskonala płyta, jedna z ich lepszych, w sam raz na późny wieczór:).

    A czgo wy aktualnie i ogólnie słuchacie???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5798

    Ja głównie słucham rocka, troche metalu, blusa czasem nawet rege...
    Do moich ulubionych zespołów należą Black Sabbath, Metallica, SOAD z polskich to Dżem, Sztywny Pal Azji, Kult a ostatnio Tlove i Myslowitz ;D
  • Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5800

    Moim bratem jesteś czy co:):)???? Kurde Dżem to po prostu klasyka,mam wszystkie płyty:) Sztywny Pal ......heh młodsze dziecko Dżemu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5807

    Piotr_k84 napisał:
    Moim bratem jesteś czy co:):)???? Kurde Dżem to po prostu klasyka,mam wszystkie płyty:) Sztywny Pal ......heh młodsze dziecko Dżemu.


    Co do brata to nic nigdy w życiu nie wiadomo... [żart]
    a co do Dżemu fakt - klasyka, mam na komputerze pare piosenek w wykonaniu syna Ryśka - Bastka, fajne, podobne ale nie to samo ;)
  • Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5809

    Ja pierwszy raz jak usłyszałem Cree z Bastkiem na wokalu to myślałem, że to sam Ridel śpiewa.....doskonały zespół.

    :):) A teraz słucham płyty \"Rysiek\" z piosenkami Riedla z innymi zepsołami. :)

    ps. Sabbath też doskonały zespół - udało mi się zgromadzic całą dyskografię. Wielu jest do nich uprzedzonych, ze względu na niby satanistyczne pzresłanie. Ale tak tylko mówią CI co nie znają tego zespołu. Na ich muzyce wychowało sie niejedno pokolenie.........

    A teraz słucham płyty \&quot;Sabbath bloody sabbath\&quot;. .....<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/07/01 20:41
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5831

    Na razie w tym wątku sa tylko wypowiedzi moje i Piotra!!!
    Podzielcie się swoimi upodobaniami muzycznymi...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5832

    Mi wstyd się odzywać jak widzę z jaka pasją piszecie o tym czego słuchacie. Ja bardzo lubię różny rodzaj muzyki przeważnie komerchę (od Metallica do składanek techno). Do tego mam słuch binarny jeśli ktoś wie co to znaczy :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5845

    Jeśli o mnie chodzi to Metallica, System of a Down, Pink Floyd, Guns N' Roses, Apocalyptica, troszkę Rammstein i Iron Maiden. Generalnie dobrze się czuję w klimatach starego ciężkiego rocka i metalu. Z polskich kapel tylko Coma.
  • Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5848

    Ja to głównie słucham radia RMF FM, nieraz z kompa sobie puszczę muzykę, ale to rzadko. Z tych co wymieniliście to lubię tylko T.Love, a tak ogólnie to słucham to co mi wpadnie ucho i jak jeszcze tytuł i wykonawcę zapamiętam.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5892

    Ja słucham chyba już wszystkiego oprócz audycji w Radio Maryja. Od rapu przez rock, trance, pop itd... aż po sundtracki z filmów grane przez orkiestrę (szczególnie muzyka z \&quot;Brave Heart\&quot;, \&quot;Ostatni Mohikanin, \&quot;Ostatni Samuraj\&quot;):D Ostatnio bardzo lubie słuchać stare polskie szlagiery jak Prefect, Lady pank, Lombard. Moge wymieniać w nieskończoność czego słucham :D Ulubiony zespól to zdecydowanie Linkin Park :)
  • Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5901

    Dla tych, którzy nei słszeli - serdecznie polecam utwory Czesława Mozila - Czesław śiewa. Akeordeonista śiewający do wierszy Michała Zabłockiego. Dla mnie mistrzostwo świata, w końcu cs nowego i niepowtarzalnego na polskiej scenie muzycznej








    Grał on m.in a Hey na ich ostatniej płycie \&quot;Unplluged\&quot;. Z nimi nie gra byle kto:).
    Polecam serdecznie

    ps. A teraz słucham płyty B.sabbath \&quot;Master of reality\&quot; 1971. Lata 70-te to najlepsze plyty Sabbathu, klejne już troszkę słabsze.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/07/04 19:35
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5936

    Maszynak Do Świerkania leci u mnie ostatnio na okrągło ;P
  • Odp:Muzyka 15 lat, 10 miesięcy temu #5937

    Bardzo fajnie zrobiona piosenka, poza tym \&quot;Żaba...\&quot; jest tez genialna.
  • Odp:Muzyka 15 lat, 9 miesięcy temu #6054

    Nie wiem czy ktoś z was kojarzy stara punkową kapelę - Zielone żabki.

    Oto jeden z ich większych hitów: Kultura



    Doskonały kawałek, tak jak w tym teledysku było zapewne 40 lat temu:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Muzyka 15 lat, 9 miesięcy temu #6092

    ostatnio z mojego sprzętu w domu nie wyjmuję DISTURBED \&quot;indestructible\&quot;; w samochodzie natomiast prince \&quot;musicology\&quot;/ the roots \&quot;game theory\&quot;/ i kilka singli alice in chains
  • Odp:Muzyka 15 lat, 9 miesięcy temu #6379

    APropos musyki, to w najbliższa neidzielę na sandomeirskiej starówce jest koncert zespołu \&quot;Krzak\&quot; - legendy instrumentalnej muzyki blues-rockowej, alez się ucieszyłem gdy sie o tym dowiedziałem. A 31.08 koncert na starówce w Sandomierzu kolejnej legendy, tym razem Sztywny Pal Azji.

    Dla wtajemniczonych w te klimaty nazwy te wiele mówią. Powiem tylko, ze to niemalże kultowe kapele. OJ bedzie ciekawie.
  • Odp:Muzyka 15 lat, 5 miesięcy temu #8433

    Odświeżam nieco muzyczny temat. Na koncercie Krzaka byłem.:) Ale dziś o czymś innym.

    Rock / punk rock białoruski - znany zapewne tym, któzy bywlai na warszwskich koncertach \&quot;Solidarni Z Białorusią\&quot;.

    Jak wielu mówi jest to fenomen socjologiczny, gdyż w kraju gdzie władza totalitarna sprawuje kontrolę nad wszystkim, tym zespołom trudno bo trudno ale jakoś tam udaje się działać. Nie mają ałtwego zcia, gdyż ich koncerty na Białorusi są niemalze niemożliwe, dlatego ich festiwale często odbywają się na terenie naszego kraju.

    Najbardzije znanym zespołem grającym białoruskiego rocka / punkrocka jest zespół NRM - który powstal w 1994 roku po rozpadzie zespołu Mroja.

    Kolejną ciekawostką jest fakt iż NRM śpiewa po biłorusku, jezyku, który jest praktycznie na wymarciu. Na Białorusi od kilku lat prowadzi się usilny proces rusyfikacji, mało kto mówi w czystym białoruskim języku. WIększosc białorusinów w tym Łukaszenka mówią tzw trasianką czyli mieszanką rosyjskiego i bialoruskiego.

    Nie chcę aby wyszło, że jestem anty rusofilem ( czyt. Pisowcem), po prsotu popieram starania białorusinów do demokracji, a poza tym jak zapewne wiecie tego typu muzyka jest bardzo bliska mojemu sercu.

    Chcę takze wam pokazać co to dobra muzyka (nie wszystkim), dlatego zachecam do posłuchania kilku kawałków NRM i innych zespołów.







    Tutaj polski cover w wykonaniu Big Cyca:
  • Odp:Muzyka 15 lat, 3 miesięcy temu #9098

    Temat muzyczny jakoś ucichł:) POnownie odświeżam.

    Zapraszam do lektury artykułu na temat białoruskiego zepsołu N.R.M.

    www.eioba.pl/a93050/n_r_m_bialoruski_krzyk_wolnosci

    lub tu:

    www.infotuba.pl/kultura_sztuka/muzyka/a4072.xml
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Muzyka 15 lat, 3 miesięcy temu #9118

    Powiem Ci Piotrze , że ciekawie się słucha i nawet wpada w ucho :)
  • Odp:Muzyka 15 lat, 3 miesięcy temu #9121

    dokładnie. Wogóle rockowa muzyka wschodnia naprawde dobrze brzmi.

    Z Białoruskich zepsołów poza NRM jest jeszcze kilka ciekawych.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.36 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information