Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: inwestowanie w waluty

  • inwestowanie w waluty 15 lat, 9 miesięcy temu #6560

    Nie wiedziałem czy wątek ten umieścić tutaj czy w dziale inwestowanie. Jednka postanowiłem tutuaj, bo a noż rozinie się tu wątek forexa a to z numizmatyką ma niewiele wspólnego.

    W ciągu ostatniego tygodnia kurs dolara wzrost o ok 15 groszy i ciągle rośnie. Jakie są wasze prognozy, czy będzie się piął ku 3 zł?

    Kiedyś wiele osób lokowało złote polskie właśnie w dolarach, jeśli dalej jego kurs będzie rósł może warto i teraz to uczynić, co sądzicie???
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:inwestowanie w waluty 15 lat, 9 miesięcy temu #6562

    Mi się wydaje (nie musicie się z tym zgadzać to tylko moja opinia...),że to tylko chwilowe uniesienie,żeby inwestorzy mieli zwroty z nieruchomości i akcji.Jakaś wiekszą grupka ludzi tym kieruje i zarabiają grube ryby...
    Chociaż możliwe jest,że dolar przekroczy \"magiczną bariere\" i osiągnie 3zł a jak tak się stanie to później pewnie znowu tak będzie że spadnie i tak w błędne kółko...
  • Odp:inwestowanie w waluty 15 lat, 8 miesięcy temu #6611

    Dziś dolar zakończyl dzien na poziomie 2.22zł. Analitycy pzrewodują slabnięcie polsiej waluty z co za tym idzie wzrost ceny innych walut względem złotówki.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestowanie w waluty 15 lat, 6 miesięcy temu #7974

    Po ostatnim szaleństwie na rynku walutowym pluje sobie w brodę , że nie kupiłem dolarów jak był po 2 złote. Tak to jest kiedy się wszystko w wakcje wydaje na alkohole ...<br><br>Edytowany przez: arvelag, w: 2008/11/02 00:16
  • Odp:inwestowanie w waluty 15 lat, 6 miesięcy temu #7978

    no niestety ja tez pluje sobie w brodę, w sierpniu kupowałem po 2.05zł, teraz można było sprzedać nawet po 2.95-3.00zł. ALe mówi się trudno.

    Może po kolejnym spadku cos kupię:)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information