Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Polityka

  • Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7800

    Idąc za ciosem tworzę wątek polityczny, żeby w innych tematach nie mieszała się nam z numizmatyką.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7804

    \"No i się Pan ze swoimi przekonaniami wpieprzył do naszego ogródka.

    To nie jest forum gorących zwolenników obecnego Prezydenta - nie znoszę mamlającego w gębie kluski gościa wielkości średniego psa i nie piszę o tym.

    To nie jest forum gorących zwolenników ojca przedsiębiorcy z Torunia - jego siejącej nienawiścią radiostacji - ich również nie znoszę - i też o tym nie piszę.

    To nie jest forum agitacji tej, lub innej opcji politycznej ani swoich przekonań.

    Nienawidzę bobrów - no nie znoszę po prostu futrzaków - ale pokonałem swoje obrzydzenie - i kupiłem 4 suwale ( z bobrami). Bo to jest dział poświęcony monetom zastępczym. !!!!!!!!!!

    Nie wiem - kto dla Pana jest autorytetem, ale :
    1. W Polsce - ktokolwiek zrobi coś fajnego, dobrego dla kraju - zaraz znajdzie się tłum życzliwych i obrzuci go gnojem - taki tu lokalny obyczaj.
    2. A taki Piłsudzki - jak Pan dobrze poczyta - to dowie się, że miał podpisaną lojalkę u Niemców. Jak by Pan żył w czasach międzywojennych - to takiej monety z Piłsudzkim jakby pan do ręki nie wziął - miałby Pan spore problemy - by przeżyć.
    3. i jeszcze jedno:
    Dlaczego teczka Pana Kaczyńskiego została sfałszowana - bo tak oświadczył Jarek - i koniec??????
    a reszta teczek jest prawdziwa - bo tak oświadczył ten sam jarek?????

    Proszę nie odpowiadać na ten post - tylko poszukać forum odpowiedniego dla Pana

    Z wyrazami szacunku\"


    Nigdzie nie zamierzam się :wpieprzać\" to po 1.
    Dyskutujemy jak człowiek z człowiekiem czy wymienimy się epitetami?
    Proszę oglądnąć Mariana Zacharskiego, przeczytać książkę, poczytać Rzeczpospolitą i Dziennik a nie tylko wybiórczą.
    W wyborach głosowałem po równo. Połowa na PO połowa Na PIS.
    I przejechałem sie na PO. Co powiedział minister finansów w 1 dniu?Zaprzeczył wszystkiemu co mówił Pan Tusk. Miałem przyjemność i nie przyjemność poznania Pana Tuska osobiście jako człowieka a nie polityka i się mocno zdziwiłem...

    PS
    Z przyjemnością wywaliłbym j.Kaczyńskiego z PIS'u bo w ciągu ostatniego roku zmienił się na -.<br><br>Edytowany przez: golden, w: 2008/10/25 22:45
  • Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7807

    Prawda jest taka, że żadna partia rządząca nigdy nie będzie dobra, obywatel zawsze będzie widział w niej coś złotego. Ja jestem stałym czytelnikiem wyrobczej i zdeklarowanym antyPiSowcem - bardzo dobrze mi z tym.

    Zwolennicy PiS powiedzą, że za Wyborcza stoją liberałowie z PO i na odwrót.

    na powiem kilka słów o telewizji. Każdego dnia oglądam wiadomosci; lubię być na biezaco interesują mnie aktualne sprawy Polski i zagranicy. Jednak od dłuższego czasu zauważam jedną prawidłowość - publiczna telewizja jest bardzo ale to bardzo pro PiSowska i dlatego jestem wielkim zwolennikiem zniesienia abponamentu, bo nie chcę płacić na publiczną telewizję, któa publiczna jest tylko z nazwy.

    Chwałab Bogu, zę PiS obraził się na TVN (oni o wszyskto się obrażają), przynajmnije nie musze ich już zbyt często w TVNie oglądać.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7808

    Piotr! Nie jesteś sam :)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7809

    Piotr chcę oglądnąć wiadomości.
    TVN nie bo fakty zamieniły się w program w którym babcia mówi jak jej źle. Wiadomości 19,30 tak samo.

    Co do abonamentu:)Jeśli słuchasz zetki itp to rozumiem

    Ale każdy człowiek słuchający Trójki np jest przeciw zniesieniu.
    Tak to już jest. Mamy społeczeństwo bardziej \&quot;na poziomie\&quot; i mniej. Niektórym wystarcza radio w którym lecą z komputera 24h stare kawałki na szczęscie zaliczam się do tej 2 grupy!
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7810

    Eothain powiedz Tobie młodemu człowiekowi PO pomogła założyć swój biznes?Realizuje obietnice?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7812

    Nie mam swojego biznesu. to po pierwsze.
    Ale nie muszę się wstydzić, gdy premier i ogólnie rząd PO jedzie za garnicę i może porozmawiac sobie z innymi przywódcami bez tłumacza! Albo, że potrafi odpowiednio chwycić konewkę (patrz prezydent na Węgrzech), na spotkaniach ze strażakami nie ma takich scenek:
    -Ira! siad!
    - O! Irasiad jest dziś bardzo zdenerwowany<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/10/25 23:29
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7814

    Prezydent zna angielski więc nie wiem o co chodzi. A jak premier mówi mogliśmy usłyszeć...A z tą irasiad-człowiek jest robotem? :O
  • Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7815

    Zetki golden nie słucham, słucham trójki - jestem dinozaurem jeśli chodzi o muzykę (wychowałem się na starym odbrym rocku), ale to temat do innego wątku.

    Eothin ma rację. Osoba rządząca krajem, przewodniczący danego ugrupowania powinien byc osoba reprezentatywną. Jeśli prezydent takiego kraju jak Polska nie potrafi rozmawiac bez tłumacza, jeśli obraża się o wszystko (słynna akcja przeproś prezydenta), jeśli do dziennikarza mówi się spieprzaj dziadu, a do dziennikarki na ruda małpa w czerwonym to coś tu jest nie tak. Ja jako polak chcę byc poza granicami kraju reprezentowany przez naprawdę reprezentatywną osobę, która potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7816

    A co Prezydent Francji powiedział. Spieprzaj debilu?Jak to brzmi w wolnym tłumaczeniu?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7817

    zna angielski? z kąd masz takie inforamcje? do prezydenta Francji mówił po POLSKU!!!
  • Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7818

    NO to wiesz masz n prezydenta Francji jeden haczyk a na naszym podwórku można przykładami wypać jak z rękawa.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7819

    Eothain napisał:
    zna angielski? z kąd masz takie inforamcje? do prezydenta Francji mówił po POLSKU!!!



    W dzisiejszych faktach zajmowali się Sarko...Chodziło o to, że o laleczki vodoo podał do sądu i puscili nagranie gdy na wiecu wyborczym odezwał się gorzej niż nasz prezydent. Jak Sarko darzę szacunkiem za to ze rozprawił się z młodymi murzynami 2 lata temu.
  • Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7820

    golden ale nadal masz jeden argument na Sarko, u nas prezydent obraża się o wszyskto:):) Kurde wyląduje na sali sądowej jak bezdomny Hubert.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7821

    Piotr, każdy zostanie przy swoim. Powiem jeszcze tylko, że moje poglądy w 100% wyraża Jan Rokita. Człowiek odsunięty z PO. Nie chcieli go nawet na listę wyborczą. Gowin musiał się za nim wstawić:(
    Co do prezydenta:
    Wydał bal. Oczywiście wyborcza z PO smieją się, że pieniądze w błoto i będzie sam z bratem tańcował. Gdyby prezydent nie wydał balu to jak zawsze by było:
    -Co za smutas, nie umie się bawić, nie chce świętować tak ważnej rocznicy.
    News: Prezydent ogłosił, że bal będzie mniejszy. Skromniejszy itp. I co teraz?
    Piotr czytasz Rzeczke lub dziennik?
  • Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #7826

    Czasmai czytam Rzeczpospolitą.
    A wracając do balu to rpedydent wydaje mniejszy bal, bo nikt nie chce do niego przyjechać. :):)

    On zachowuje się jak marionetka, której trzeba wszyskto mówić. Co zacznie tańczyć z Panią Sarkozy i będzie koło nich skakał tłumacz??? A z Panią Sarkozy nie zatańczy bo według etykiety dyplomatycznje to partner w oficjalnych tańcu \&quot;głów państw\&quot; powinien być wyższy:):):):)
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:Polityka 15 lat, 6 miesięcy temu #8101

    Jak dobrze ,że nie ma już PZPR jedynej przewodniej , możemy co kilka lat pluć i wyzywać nową władzę .Wszyscy przed wyborami obiecują złote góry , miliony , mieszkania ,Japonię , Irlandię i inne cuda .Po wyborach schodzimy na ziemię i zaczyna się od nowa kołomyja.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information