Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie

    • Offline
    • Oklaski: 0

    monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11529

    Co sądzie o tych monetach. ostatnio przeglądając aukcje bardzo spodobały mi się te monety, w szczególności te dwie serie. jak myślicie czy te monety zyskają na wartości i czy kolekcjonowanie tych monet nie przyniesie strat?( chociaz nawet jeśli by przyniosły straty to i tak pewnie bede je zbierał bo sa ładne i te ich niskie nakłady :) ). Bardzo ładnie prezentują sie w tych niebieskich kapslach. jeszcze dużo przemawia za nimi to , że są w tej chwili stosunkowo nie drogie , porównujac z obecnymi srebrami.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11530

    Sam uważam, że są warte zbierania. Problem leży w tym, że wiele z nich jest sprzedawanych w zniszczonych kasetkach, a same monety są często porysowane. Kupienie zaś egzemplarzy zachowanych w stanie menniczym wcale nie musi być już takie tanie np. niedźwiedź. Do tego dochodzą jeszcze próby kolekcjonerskie - srebrne i niklowe, które też są warte zbierania i stanowią uzupełnienie tej serii. Ogólnie jednak monetki są piękne i stosunkowo rzadkie. Straty nie przyniosą.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11549

    No dobra to w takim razie w czym przechowujecie takie monety?? Pasują na palety w ktore wchodza teraźniejsze klipy z NBP??. Jeśli macie jakies zdjecia z przechowywania własnej kolekcji to bardzo bym prosił, moze jakiś fajny pomysł bym zapożyczył.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11550

    PRL nie bardzo pasują do czegokolwiek jeśli są w oryginalnych kasetkach. Ja trzymam je najnormalniej w pudełku, jedna na drugiej.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11551

    Kurcze to nie dobrze, bo liczyłem że powkładam je na palety i złoże je w szafce na monety. ładnie by się wtedy prezentowały.Wiesz może jakie wymiary ma te oryginalne opakowanie tych monet?
    • Eothain
    • Eothain

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11552

    A widziałem palety na klipy. Żeby nie robić reklamy wkleję przez allegromat
    www.allegromat.pl/aukcja27408
    www.allegromat.pl/aukcja27409
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11553

    Przyznam, że nie widziałem takich :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:monety PRL-u Seria ochora środowiskai królowie 14 lat, 11 miesięcy temu #11554

    wielkie dzieki własnie o takie cos mi chodziło :) Na tej palecie bedą sie juz ładnie prezentowały :) Jeszcze raz dzieki za pomoc
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information