Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Uwaga na nieuczciwych sprzedawców

    • Offline
    • Oklaski: 12

    Uwaga na nieuczciwych sprzedawców 14 lat, 9 miesięcy temu #12115

    www.allegro.pl/item707736516_13_kg_monet_zobacz.html
    Obejrzyjcie zdjęcia, czy to aby taki przypadek, że w każdym jest jakaś moneta z II RP (może trafniej byłoby napisać falsyfikat)? A to ostatnie to już bije wszystko na głowę... Konstytucja. Po prostu żal, a naiwni chcą to kupić. Coś takiego powinno być zabronione. Co o tym sądzicie?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Uwaga na nieuczciwych sprzedawców 14 lat, 9 miesięcy temu #12117

    No cóż liczba 0 przy większości licytujących wskazuje, że albo to "napedzana" aukcja albo biorą w niej udział same "lajkoniki". Co do konstytucji, sztandaru i nike to faktycznie wydają się falsami ale na 100% się stwierdzić nie da bo są sprytnie częściowo ukryte pod hałdą innych monet. Ma to zapewne uwiarygodnić to, że sprzedający nie zna się na tym i jest zwykłym "poczciwiną" wyprzedającym wszystko co dostał. Ewentualne skargi skwituje tym, że przecież się nie znał i sprzedawał to jako kupę złomu.
    • Modsog
    • Modsog

    O:Uwaga na nieuczciwych sprzedawców 14 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #12121

    dodam tylko, że na 3 fotce jest 2 zł z kłosami :D niezła podpucha (jeśli to jest podpucha, a wydaje mi się, że tak):D aż dodałem do obserwowanych B)

    Nie zna się biedaczek a na poprzedniej aukcji, za którą już zebrał pozytywa sprzedał śliczniutko poukładany zestaw z PRLu w nienagannych holderach. Nawet ja i moi kumple tak nie mamy:D
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Uwaga na nieuczciwych sprzedawców 14 lat, 8 miesięcy temu #12123

    Z pewnością podpucha, bo czy na każdym zdjęciu byłaby tak przypadkiem ułożona jedna monetka z II RP, o całkiem sporej wartości?
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Uwaga na nieuczciwych sprzedawców 14 lat, 8 miesięcy temu #12124

    no...a jak ta konstytucja będzie autentyczna to dopiero będzie Wam głupio, że nie wzięliście udziału w tej aukcji :laugh:
    a tak na poważnie...niestety często się zdarza, że początkujący kolekcjonerzy kupują takie śmieci za grube pieniądze. Kiedyś pamiętam aukcje, na którejś ktoś kupił kopię Konstytucji za ponad 1000zł B)
    Sprzedający to zwykły cwaniak i tyle...
    A dla kolegi który wypatrzył tą aukcje oklask...bo uśmiałem sie widokiem tych skarbów walających się pośród śmieci :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.22 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information