Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ja jeszcze o monetach

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Ja jeszcze o monetach 14 lat, 3 miesięcy temu #15629

    No Witam Wszystkich nawiedzonych :laugh: Dzisiaj też znalazlem trochę monet ale same obiegowe :S interesuja mnie próby czy są tak trudno dostępne wiem wszystko o emisjach ale interesuje mnie nie suche fakty. tylko jak to ma się do żeczywistosci jak zdobywacie te monety czy ze staroci czy z prywatnych kolekcji czy może szukacie po strychach :silly:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Ja jeszcze o monetach 14 lat, 3 miesięcy temu #15632

    zdecydowanie 1 miejsce strychy 2 piwnice 3 przewody wentylacyjne
    (najcenniejsze okazy wlasnie tam zydzi ukrywali)
    mozna tez z wykopkow albo szuflady dziadka ;)
    podobno ludzie kupuja tez przez internet :ohmy: i na aukcjach stacjonarnych , gieldach itp.
    sklepach numizmatycznych i antykwariatach , od osob prywatnych i tych zrzeszonych w kolkach numizmatycznych mozliwosci jest wiele i z cala pewnoscia jakies pominelam

    co do prob to wlasnie wyglada to tak jak suche fakty na to wskazuja jesli czegos jest malo to ceny beda wyzsze musial bys sprecyzowac swoje pytanie bo proba probie nie rowna ;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Ja jeszcze o monetach 14 lat, 3 miesięcy temu #15633

    nie zapominaj o piecach kaflowych, był nawet specjalny wątek w tym temacie w serialu "Dom" ;)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Ja jeszcze o monetach 14 lat, 3 miesięcy temu #15634

    jak juz jestesmy przy piecach to i o kominach warto wspomniec
    chodz moze to nie brzmi zbyt poprawnie politycznie ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Ja jeszcze o monetach 14 lat, 3 miesięcy temu #15655

    WItam wszystkich i dziekuję za dobre rady :laugh: :laugh: Wziołem je do serca i rozebrałem piec u babci niestety nic :angry: :angry: ale idąc tym tropem zainteresowałem się starymi schodami i o dziwo ze szpar wygrzebałem parę monet są w bardzo złym stanie ale postaram się je zidentyfikować może są jakies ciekawe eksponaty jeszccze raz wszystkim dziekuję za dobre rady :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information