Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: MdP

    • Offline
    • Oklaski: 0

    MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1765

    witam!
    mam pytanko sympatyczni koledzy ;) wlasnie kupilem abonament z tej mennicy a z tego co wiem monety wychodza jush od lutego tego roku i czy jak kupilem ten abonament bede musial kupic naraz wszytskie Ag 1,5 eu jakie wyszly do tej pory czy sa one dostepne w innych czasach przedzialowych nish emisja jaka jest we Francji?

    pozdrawiam
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1766

    A abonamnet wykupiłeś w jakims polskim sklepie czy prosto w mennicy?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1767

    nie chce robic reklamy ale w sklepie numizmatycznym tzn przez neta ;D Piotrek dobrze wiesz w jakim... ;D

    oka ryzykuje moja osoba to emonety ;))


    pozdrawiam!
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1768

    Myślę, ze w takim wypadku z odbiorem monet będzie lekki poślizg, gdyż dostają je pewnie kilkanaście dni po emisji. A co do monet które już wyszły to skoro abonament jest na 2008 to chyba dostaniesz wszystkie.
    Nie martw się stracic nie stracisz
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1771

    wiem wiem ale jesli są one z poślizgiem to bede pewnie musial kupic od razu 4 naraz (cena okolo 740 zł) czy pojedynczo na kazdy mieisac? oj oka zawracam glowe co bedzie to bedzie! ;D

    a ty wylupiles czy nie? pytam sie bo trzeba pewnie nowe konto zalozyc w emonety (nowy login) i ich o tym powiadomic?

    pozdrawiam!<br><br>Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/09 11:31
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1773

    pisalem bo wolalbym kupic np dwie monety z MdP w kolejnym miesiacu znowu dwie ktore wyszly a nie tak ze kupie od razu wszystkie ktore wyszly do danego momentu pojawienia sie w strefie abonamentowej w emonety ;)
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1781

    tomas_bak napisał:


    a ty wylupiles czy nie? pytam sie bo trzeba pewnie nowe konto zalozyc w emonety (nowy login) i ich o tym powiadomic?



    A po co nowy login itd??? Nie rozumiem napisz jaśniej.
    ja neistety nie załapalem sie na abonamnet, moze jeszcze wystawią. Dlatego chce dopupic trochę francuskich monet starszych z serii zabytków bo wiem , ze mają duży potencjal pomimo dużeg jak na Francje nakałdu 10.000, ale i tak to o wiele wiee mniej niz polskie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1782

    tak jest napisane a abonamencie na MdP ze nalzey zalozyc nowe konto i ich powiadomic o ty - nowe konto dl mdP ;)
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1783

    aha czyli osobne konto musi byc do abonamnetów polskich itd, a osobne do francuskich??? tak???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1786

    yhym... ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1813

    jak myslicie czy sreberka z MdP (ktore teraz wyjdą w tym roku) są dobrą lokatą kasy na przyszłość? ;)

    wiekszosc nakladow to 5tys a niektore po 10tys wiec... same chyba za siebie mowia ;D<br><br>Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/10 08:07
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1817

    Ja mysle, ze mozna byc spokojnym o 1,5 eurowki francuskie. KOlekcjonerów będzie przybywac a może nawet inwestorów. Nakaldy i same monety zachęcaja.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1825

    thx a lot Pietrek ;)
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1842

    No i jak Tomas napisali coś? widze, ze wystawione są już monetki na 2008.
    Na stronie MdP cena 45 euro więc 179 po przeliczeniu na euro, podatek wysyłka itd itp nie jest tak wygórowaną ceną.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1846

    pewnie! jush zamowilem dwie pierwsze monetki! dwie nastepne zamowie pozniej bo kasiorki nie ma i czekam na pay day ;D tak 179.99 kwota calkowita ze wszytskim! masz racje cena nie jest az tak wygorowana!

    mam nadzieje ze te monetki sa dobra inwestycja ;)

    pozdrawiam!
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1847

    Myslę, ze ważne będzie kilkanaście najbliższych dni, kiedy to wiele osób odbierze monety z abonamnetów i albo je wystawia albo będą trzymac.
    Ja wierze we francuskie eurówki.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1850

    ja to je bede 3mac ;) sa niezle! przeciez sama Francja to stolica sztuki na swiecie wiec...

    pozdrawiam!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1869

    hmmmmmm na aledrogo nikt nie kupuje sreberek francuskich z 2006, 2007 roku! hmmmm... czy sreberka z MdP sa w Polsce jeszce malo popularne? raczkuja dopiero?
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1870

    to kwestia czasu zanim ludzie sie do nich przekonają. Musi się uspokoic sytuacja, która w polskiej numizmatyce się dzieje obecnie. Ja i tak wierzę w te monety.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #1879

    oj cos ruszylo na aledrogo co do sreberek z MdP!!

    ceny sa przyzwoite! samo looknijcie!
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek, mczekaj, bebes
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information