Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: MdP

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #2032

    Ja jeste \"swiezy\" w numizmatyce ale wydaje mi sie że im bliżej wprowadzenia euro w Polsce to coraz więcej ludzi będzie się zwracać w kierunku monet o tym nominale. Sam zastanawiałem sie czy nie zainteresowac sie wschodem ale chyba jednak zdecyduje sie na monety bite w ramach Uni tym bardziej że te z MdP mi sie podobaja (no może nie wszystkie). Bo jak dla mnie NBP przestało bić monety kolekcjonerskie :(
  • Odp:MdP 16 lat, 2 miesięcy temu #2033

    Masz duzo racji w tym co napisałeś. Im bliżej wejścia do strefy euro tym większe zainteresowanie tymi numizmatami.
    Jeśli chodiz o MdP to polecam CI serdecznie serię zabytków: monety z 2002,2006 kosztują obecnie ok 130-150 zł a więc prawie po cenie emisyjnej. Inne np Verne, bajki ze względu na niskie nakałdy też są bardzo ciekawe pod względem inwestycji, lec zjuz coraz droższe.
    Ale w tym dziale rozmawiamy nie o inwestycji tylko o kolekcjonowaniu.
    Myślę, ze można wschód z zachodem pogodzic.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2073

    www.allegro.pl/item332379251_nowosc_euro...p_2008_srebro_i.html
    A co myślicie o tym?? Warto w to wejść??
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2074

    ;D ja mam swoje zdanie na ten temat! jesli masz gotowke taka jaka trzeba wplacic? kup! jak widac nie ma chetnych no ale...!

    pamietaj! decyzja nalezy do ciebie!

    ja jestem szczesciarzem i posiadam abonament MdP z emonety! kilka osob jush dostalo te monety a ja czekam! pierwsze wrazenie ich na temat tych monet! miodzio!!!!!!!!!!!! ;o)<br><br>Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/21 19:47
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2081

    i to jest piekne we francuskich sreberkach ze MdP zamknela emisje z lat ubieglych!!!!
    czekac jak zamknal za rok!! ;)<br><br>Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/22 12:41
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2082

    tomas_bak napisał:
    ;D ja mam swoje zdanie na ten temat! jesli masz gotowke taka jaka trzeba wplacic? kup! jak widac nie ma chetnych no ale...!

    pamietaj! decyzja nalezy do ciebie!

    ja jestem szczesciarzem i posiadam abonament MdP z emonety! kilka osob jush dostalo te monety a ja czekam! pierwsze wrazenie ich na temat tych monet! miodzio!!!!!!!!!!!! ;o)&lt;br&gt;&lt;br&gt;Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/21 19:47


    a po ile płaci się za monetę na emonety?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2083

    168.99 zyły, przesylka gratis w abonamencie! bez abonamentu 175 zyly<br><br>Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/22 12:42
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2084

    1/4 euro po 99 zł
    1,5 euro to między 129 a 149 ( roczniki przed 2008 bo te z 2008 to chyba po 170, czy jakoś tak)
    Reszta jest droższa ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2148

    dzis odebralem sreberka z abonamentu MdP. okresle jednym slowem - PROFESJONALIZM! moneta sa jak lusterka mozna sie przejzec w nich! kapsle dopasowane! stylowe etui mieszczace sie w dloni no i ten maly certyfikat!

    moge tylko jedno pwoeidziec! NBP jest 20 lat do tytulu jesli chodzi o marketing monet kolekcjonerskich!<br><br>Edytowany przez: tomas_bak, w: 2008/03/25 19:01
  • Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2158

    też to samo zauwązyłem jak fizycznie dostałem do reki kilka monetek za zabytkami. SUper etui, certyfikat. My jesteśmy z emisją monet jeszcze w lesie i duzo wody upłenie zanim NBP się czegoś nauczy.

    Generalnie srebreka francuskie 100 razy ładniej wyglądają w realu niż na zdjeciach w necie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2169

    Mysle ze przy obecnym popycie na monety z NBP nie mysla nawet o nauce. Może zareaguja jak sie obudzą z rękąw nocniku... :( Sam mam kilka monet z MdP i wykupilem abonament i jest pod wrażeniem tych monet i formie w jakiej je sprzedaja. Nawet ten kartonik na etui nie jest bialy tylko opisuje zawartość. Niby nic ale też cieszy :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2276

    dziwi mnie jedna rzecz na allegro i trgo nie rozumie! czemu niektorzy wystawiaj Ag z MdP z 2008r już teraz? i po takich smiesznych cenach?

    czy oni maja poukladane w glowie co niektorzy? ;D
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2279

    Wogle wszyscy bija sie i patrza na serie z seri Verna. Widomo ze naklad maly ale inne monety tez sa ładne a naklad 5 tys czy nawet 10 tys. to nie oszukujmy sie nie jest wcale ogromny. Ja myśle że na allegro dopiero sie zacznie dziac z tymi monetami ale myśle że wcześniej kupie te których jeszcze nie mam a mnie interesuja i chciałbym je mieć :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2280

    tylko mnie dziwi to ze niektore osoby kupily Ag z MdP z 2008r i wsytawiaj juz je na licytacje! tak szybko! nie lepiej przeczekac...? :/

    dziwne!
  • Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2283

    ich sprawa ich biznes, potem to one będa żałowac:):)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2286

    mi sie wydaje ze chca rozkrecic sreberka z MdP! ale nie za szybko?!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2377

    Francuzi cdn zamykania nakladow!!!! aby tak dlaej! czekam na zamknecie 2008 w przyszlosci ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2406

    NO ja znowu z informacja że jest możliwość kupna abonamentu na MdP w wiadomym sklepie internetowym czyli w emonety.pl :)
    ps
    nie jestem pracownikiem w/w sklepu ;)
  • Odp:MdP 16 lat, 1 miesiąc temu #2426

    NO i wróciły do sprzedazy monety z zabytkami, ale widze jakis marazm wśród monet francuskich.
    Niewiele aukcji z nimi
    • rewis
    • rewis

    Odp:MdP 15 lat, 10 miesięcy temu #5614

    Witaj Piotrze:)
    Cieszę się, iż mogę napisać posta w nowym FORUM IKM a nie mini forum, co do monet MdP to mam jedną całą serie 1,5 euro zabytków i jest to moja perełka, co do ich wartości to szacuje je tylko i wyłącznie jako kolekcje a nie inwestycję. Staram się pozbierać jeszcze pozostałe \&quot;walory\&quot; w innych nominałach jak 20 euro w srebrze i złocie oraz 10 euro w złocie. Zastanawiam się jeszcze nad skompletowaniem złotych bajek jednak na razie jest to poza moim zasięgiem finansowym może na jesień?.
    Na prawdę warto zbierać francje, stanowi ciekawą alternatywę do polskich sreberek i jest na razie poza zasięgiem spekulacji.
    Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów no i oczywiście zachęcam do oddania głosu na witrynę co już uczyniłem.
    rewis
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek, mczekaj, bebes
Wygenerowano w 0.41 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information