Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Grading monet

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Grading monet 14 lat, 5 miesięcy temu #13387

    Witam wszystkich!Pierwszy raz odważyłem się o coś zapytać!Z wcześniejszych wejść na strony firm ,zajmujących się gradingem monet dowiadujemy się,że wycena i ogradowanie jednej monety to ok.30zł.Na allegro spotkałem wiele monet które w opcji kup teraz można kupić dosłownie za grosze.Jak to jest i dlaczego tak jest?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Grading monet 14 lat, 5 miesięcy temu #13388

    rabaty , upusty w zaleznosci od firmy i od ilosci monet im powiezonych nieprzejmuj sie nikt nie doplaca do interesu
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O: Grading monet 14 lat, 5 miesięcy temu #13389

    30 zł to tylko polski grading kosztuje. A odpowiedź jest w miarę prosta choć jest kilka możliwości:
    1. sprzedajacym jest firma gradingowa nie ponosząca kosztów gradingu jako usługi, a sprzedawana moneta to np. 2 zł GN
    2. sprzedający oddał do gradingu np. 100 takich samych monet w związku z czym otrzymał rabaty itp. i moze sobie pozwolic na sprzedaż po niskich cenach bo i tak zarobi
    3. sprzedajacy przesadził z gradingiem i ma za dużo identycznych monet, których nikt nie chce kupić po oferowanej cenie
    4. moneta osiągnęła niską note gradingową i jest mało atrakcyjna dla kupujących
    Tyle mi się nasuwa możliwości "z biegu".
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Grading monet 14 lat, 5 miesięcy temu #13390

    dokladnie czesto jest tak ze ktos oddaje monete mysli ze dostanie wysoka note poczym okazuje sie ze moneta byla np. czyszczona albo zjakichkolwiek innych przyczyn dostala slabiudka note i po zawodach nikt o zdrowych zmyslach niezaplaci za monete w XF 40 tyle co za MS60 tylko dlatego ze jest w trumiece
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information