Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Monety prl

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety prl 14 lat, 5 miesięcy temu #13496

    Witam dziękuję za ostatnie odpowiedzi na mój wątek!Teraz mam taki dylemat.Wkleiłem sobie kilka monet na ścianę (monety z prl-u i kilka obecnych dwójek okolicznościowych)Pięknie to obrobiłem,podświetliłem,aż tu jeden z gości stwierdził,że to jest PROFANACJA GODŁA POLSKIEGO!!!Czy ma rację???!!!! :(
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Monety prl 14 lat, 5 miesięcy temu #13499

    Klejem? Na ścianę? To raczej jest profanacja monet...
    Co do godła Polski to raczej nie ma racji, nic tu z profanacji nie widzę.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Monety prl 14 lat, 5 miesięcy temu #13500

    Moim zdaniem to są twoje monety i możesz z nimi robić co chcesz.Niedługo zaczną nas oskarżać o potraktowanie bez szacunku makaronu na półce w supermarkecie. ;)
    • Shiver
    • Shiver

    O:Monety prl 14 lat, 5 miesięcy temu #13501

    Ustawowym godłem Rzeczpospolitej Polskiej, zgodnie z Konstytucją, jest biały orzeł na czerwonym tle. Gdzie coś takiego widnieje na monecie? ;)

    Głośna ostatnio sprawa: archiwum.polityka.pl/art/plonace-banknoty,426213.html
    Sąd oczywiście nie uznał nikogo winnym, zarzucił tylko naruszanie... przepisów przeciwpożarowych.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety prl 14 lat, 5 miesięcy temu #13503

    Silikonem,ale to nie były jakieś numizmaty tylko wyczyszczone aluminiowe monety
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety prl 14 lat, 5 miesięcy temu #13757

    Witam kiedyś ktoś mi mówił że niszczenie monet i banknotów podlega karze ale to info nie jest sprawdzone.Myślę że sylikon raczej ich nie uszkodził.Co do profanacji godła to chyba indywidualna sprawa :P
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information