Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!!

    • Offline
    • Oklaski: 1

    50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15208

    Witam wszystkich Kolekcjonerów
    Kolekcjonuje przede wszystkim monety z stemplem lustrzanym oraz 2zł GN, priorytetem są dla mnie monety 20zł IIIRP ale w ostatnim czasie wpadła mi w ręce moneta 50 GROSZY 1995r SKRĘTKA skręcona dokładnie o 180 stopni czy jest ona coś warta??? jest ona w bardzo dobrym stanie. Awers jest w idealnym stanie a na rewersie jest kilka bardzo małych rysek które mogły powstać jeszcze w mennicy. Ile może być warta taka moneta ???
  • O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15209

    Tylko środek jest odwrócony czy cały rewers? Jeżeli tylko środek to wartość 5 złotych.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15211

    Tajniak napisał/a:
    Tylko środek jest odwrócony czy cały rewers? Jeżeli tylko środek to wartość 5 złotych.

    jak na 50 groszowce moze byc odwrocony tylko srodek?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15212

    Valkiria napisał/a:
    jak na 50 groszowce moze byc odwrocony tylko srodek?


    A o cudach nie słyszałaś? ;)
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15213

    wszystkie skrętki i błędy na monetach automatycznie podnoszą jej wartość, jednak wszystko zależy od indywidualnego egzemplarza.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15214

    Skręcony jest Awers do Rewersu o 180 stopni, bez środka co by to miało w każdym bądź razie znaczyć. Mam wiele destruktów ale wiem że skrętka o 180 stopni jest najbardziej poszukiwana co więcej moneta jest w bardzo dobrym stanie. Pytam więc czy ta moneta jest coś warta czy to jakaś zwykła moneta beż żadnej wartości kolekcjonerskiej.
    Dziękuje z góry za Pomoc.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15215

    jest warta dużo więcej niż nominał a o ile to już zależy od kupującego na alledrogo ;)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15216

    dokladnie ;)

    Tajniakowi chodzilo chyba o monete bimetalowa 2zl lub 5zl
  • O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15221

    Pomyłka :P

    Przyzwyczajony jestem do "destruktów" skrętek 5 i 2 zł i z pośpiechu przeczytałem 5 złotych.

    Wartość oczywiście większa od zwykłej monety. Jak jest w stanie idealnym jak piszesz to może być kilkadziesiąt złotych. Musiałbyś wystawić na allegro, żeby przekonać się dokładnie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15279

    najlepiej daj monetę do gradingu to podbije cenę znacznie ,ja tak robię ze wszystkimi drogimi monetami i medalami,koszt kilkunastu złotych,a wiarygodność i pewność dla kupującego są bardzo ważne klijent ma pewność co kupuje i to jest w cenie... B)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15280

    O jakim gradingu mówisz? Chyba chodziło ci o polski slabing bo pakowania w trumienki numizmatów przez rodzime manufaktury inaczej nie da się określic
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15281

    borsuk1977 napisał/a:
    O jakim gradingu mówisz? Chyba chodziło ci o polski slabing bo pakowania w trumienki numizmatów przez rodzime manufaktury inaczej nie da się określic

    brawo!!!borsuk1977 lepiej już tego niemożna określić no chyba że słabing :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15288

    może i racja że POLSKIE slaby są byle jakie,a raczej ich zawartość jest często zawyżana na notach,ale to już nie moja sprawa.Fakt jest taki że slaba to slaba i kupując w slabie masz pewność że jest to moneta oryginalna a nie fals albo ściema!!!!!
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15291

    marcinajgor napisał/a:
    Fakt jest taki że slaba to slaba i kupując w slabie masz pewność że jest to moneta oryginalna a nie fals albo ściema


    I tutaj się kolego grubo mylisz. Nawet NGC robi błędy, a o fałszywych slabach NGC, PCGS czy ANACS rodem z Chin już nawet nie wspominam. Jeśli tuz gradingu do końca nie można być pewnym - to co dopiero rodzimych chałupników. Zbytnie zaufanie bywa zgubne.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:50 GROSZY 1995r SKRĘTKA 180 stopni !!! 14 lat, 3 miesięcy temu #15300

    "człowieka który nie wierzy nic nie przekona"
    chodzi mi tylko o to że ludzie podchodzą bardziej ufnie do monetek (i nie tylko)w slabach,a Ciebie kolego nie mam zamiaru przekonywać co do slab...pozdro Marcin
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information