Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka

    • Offline
    • Oklaski: 1

    co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez michu83. #16223

    co wy na to????
    915866221_1.jpg
    915866221.jpg
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16225

    Rzadka 5-cio złotówka ale czasem się trafi :) (i już na allegro :P )
    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16226

    Jaka cene może osiągnąć???
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16229

    Jeśli jest to prawdziwa moneta nie samo bitka to powinna znaleźć zainteresowanie od 100 do 400 zł :) ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16230

    jak poznac samobitke???
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16231

    Porównaj zwykła monetę 5 złotową z tą co masz jeśli kanty się zgadzają i średnica oraz parametry to masz oryginała również wagę należało by sprawdzić. I jeszcze porównaj jak rzucisz monetę czy od razu przestaje kołować porównaj ze zwykła 5 złotówką.
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16232

    Podrobione monety od razu przestają kołować i są jak to nazwę drętwe to tylko kawałek metalu bez duszy często w środku żelazo dlatego szybko przestają się kręcić jak się nimi pokręci trochę.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16233

    wydaje mi sie ze zachowuje sie normalnie
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16234

    No jak tak to masz oryginała wystawić albo zatrzymać i sprzedać w przyszłym roku bo w tym sprzedasz ale nie uzyskasz takiej ceny jak rok temu. Ceny w katalogach poszły w dół normalnie można się było tego spodziewać po szalejącym kryzysie numizmatyki szły w cenę teraz jest korekta wszystkiego :huh:
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16235

    Z tego zdjęcia to wygląda na pomalowany falsyfikat.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16237

    fals i to marny ;)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16238

    adi_ap napisał:
    Rzadka 5-cio złotówka ale czasem się trafi :) (i już na allegro :P )
    Pozdrawiam


    co miales na mysli piszac RZADKA 5-CIO ZLOTOWKA ... ???
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16240

    Witam
    Nie będę się sprzeczał czy to fals czy oryginał w każdym bądź razie moneta ta na moje oko została zanurzona w jakimś roztworze chemicznym który wszedł w reakcje z metalami dając taki powierzchowny kolor!!!!!

    A tak w ogóle to ten portal to jakaś strona reklamowa ??? !!! Dziwie się że moderatorzy pozwalają na to aby każdy mógł wrzucać linki do swojej aukcji z allegro lub chwaląc się tym !!! co jakiś czas ktoś zachęca do zakupu jakiejś monety w super niskiej cenie, o ile jest to jakaś interesująca moneta to wszystko jest OK. Ale jak ktoś sprzedaj jakieś bubelstwo, twierdzi że nie jest kolekcjonerem!!!??? a monety mu z nieba spadły!!!, i do tego reklamuje się tutaj twierdząc że to jedyna aukcja w Polsce w tak niskiej cenie ( Aż krew mnie zalewa ), Ten portal w ostatnim czasie strasznie stracił w moich oczach!!!!
    Albo się tu pisze o swoich aukcjach na allegro albo o inwestowaniu w numizmaty !!!
    Czy ktoś tak w ogóle z was ( oprócz pewnej części kolekcjonerów) jest prawdziwym kolekcjonerem???
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16241

    malowana nie jest napewno
    musze ja zważyć
    podejrzana jest tylko ta nadlewka
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16242

    nie chciałem sie chwalić tylko poznac zdanie ludzi którzy maja o tym pojęcie.
    Jak dla mnie to jezeli komuś przeszkadza mój post to nie pogniewam sie jak go usuniecie.
    Nie chce kogoś urazić ani zaśmiecać waszego portalu.
    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16243

    DRABINO napisał:
    Albo się tu pisze o swoich aukcjach na allegro albo o inwestowaniu w numizmaty !!!
    Czy ktoś tak w ogóle z was ( oprócz pewnej części kolekcjonerów) jest prawdziwym kolekcjonerem???


    Nie bardzo wiem o co koledze chodzi? Swoje aukcje to o ile zauważyłem zachwala tylko jedna osoba i od tego jest specjalny dział. Co do inwestowania w numizmaty to jeśli ktoś zadaje pytanie to inni odpowiadają - od tego też jest dział. A co do kolekcjonerów to nikt tu nikomu w szuflady nie zagląda i każdy wie co sobie zbiera.
    Jeśli kolega ma jakis pomysł na temat lub by chciał się czegoś dowiedzieć to proszę śmiało pytać o wszystko. A tak przy okazji to co kolega zbiera?
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Xbarok21. #16245

    A w jakich warunkach była przechowywana jeśli miała kontakt z mrozem lub wodą to możne dostać jakieś zaciemnienia a ta nadlewka z boku dziwne albo to samo w jakiś sposób powstało nie wiem.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16246

    michu83 napisał:
    nie chciałem sie chwalić tylko poznac zdanie ludzi którzy maja o tym pojęcie.
    Jak dla mnie to jezeli komuś przeszkadza mój post to nie pogniewam sie jak go usuniecie.
    Nie chce kogoś urazić ani zaśmiecać waszego portalu.
    pozdrawiam


    Nikt tu nie będzie usuwał postów bez powodu. To forum jest również po to, żeby odpowioadać na takie pytania. Zdjęcie tej 5-tki jest moze mało czytelne, ale z tego co widac to wygląda na to, że została ona zrobiona z jednorodnego metalu a następnie częściowo pomalowana na złoto - i obecnie farba zaczęła schodzić. Tak to wygląda z tego zdjęcia. Niemniej jednak to jest tylko zdjęcie i sam chwilę się zastanawiałem czy faktycznie odzwierciedla ono faktyczny stan monety.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16247

    mam ja od osoby która twierdzi ze została wysypana z automatu do gry
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:co o tym myslicie dziwna 5cio złotówka 14 lat, 2 miesięcy temu #16248

    Proste rozwiązanie zrób kilka fotek pod rożnym kontem z prawej strony z boku 3 fotki na awers i rewers i wstaw oczywiście kanty też bym chciał zobaczyć. ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.36 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information