Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: PAPIEŻ 1982/87

    • reniferek
    • reniferek

    PAPIEŻ 1982/87 11 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #26800

    WITAM.PROSZĘ MI WYCENIĆ TE MONETY DOSTAŁAM JE I NIE WIEM CZY SSĄ COŚ WARTE.tŁO MAJĄ CHYBA LUSTRZANE BO SIĘ BARDZO BŁYSZCZY.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: PAPIEŻ 1982/87 11 lat, 11 miesięcy temu #26802

    Troszkę są warte:P Wychodzi na to, że to srebro, ale prawda jest taka, że monety są w dobrym stanie, wszystko pięknie czytelne:P

    www.e-kolekcjoner.pl/988,1000-zlotych-jan-pawel-ii-1983-r..html

    Wpisz w google nominał, rocznik i "Jan Paweł II" a wyskoczą ci oferty sklepów;) jeśli chcesz sprzedawać, polecam allegro, to w wyniku licytacji cena może być łądna:P ale nie polecam sprzedawać:)
    • reniferek
    • reniferek

    Odp: PAPIEŻ 1982/87 11 lat, 11 miesięcy temu #26803

    Ta cena jest za nówki na pewno te nie będą tyle warte .Pytałam tam gdzie kupują takie monety to mi powiedzieli za 20-30 za sztukę.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: PAPIEŻ 1982/87 11 lat, 11 miesięcy temu #26804

    Troche wiary w siebie:P

    Monety mają swoje stany zachowania, postaraj się ocenić stan swoich, ale wydaje mi się, że twoje powinny mieć II czy III stan, jeśli nie otwierałeś nimi piwa, ani nie rzucałeś nie wiem gdzie, to powinny być w znośnym stanie... fakt, mogą być porysowane, jeśli obijały się o inne monety, ale nadal to jest srebro i ładne monety.

    Ale olej sklepy... tak naprawdę to są pośrednicy, którzy też muszą nie mało zarobić, od ciebie kupi za 20 złotych, sam sprzeda za 200, jeszcze jeśli się nie znasz i to zauważy, to może cie wkręcić bo jak to mówią... łykasz wszystko jak młody pelikan:P Więc albo bądź pewny siebie i sprawiaj wrażenie człowieka, który wie, że to jest cenne, albo sprzedaj na allegro, ale z dobrymi zdjęciami, bo te twoje obecne dużo o ich stanie nie mówią:P

    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: PAPIEŻ 1982/87 11 lat, 11 miesięcy temu #26805

    Z załączonych zdjęć nie można określić stanu monet.
    Najprostszym rozwiązaniem jest sprawdzenie cen na allegro np.:
    allegro.pl/listing.php/search?change_vie...view=gtext&buy=0

    Podobnie możesz zrobić z drugą monetą. Jednak jak widać jest dość znaczne zróżnicowanie cen. W najgorszym wypadku minimalną kwotę możesz policzyć przyjmując cenę złomu ;)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information