Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Prosiłbym o pomoc w identyfikacji kilku monet ;)

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Prosiłbym o pomoc w identyfikacji kilku monet ;) 9 lat, 5 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez numizmat.01. #29585

    witam,
    prosilbym o pomoc w identyfikacji kilku monet oraz ewentualnej wartosci ;)
    mam nadzieje ze załączniki sie dodaly ;). z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc ;)
    pozdrawiam
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 2
    Monety to to co Tygryski lubią najbardziej :)

    Odp: Prosiłbym o pomoc w identyfikacji kilku monet ;) 9 lat, 5 miesięcy temu #29586

    Witaj, bez obrazy ale co tu chcesz identyfikować? Wszystko jest napisane na krążku: rok, nominał + wizerunek.

    Krążki o wizerunku monet II RP - nike, Traugutt, sztandar oraz Chrobry + Chińska Panda :)

    Inna sprawa to ich oryginalność ... nie widać rantu bo wsadzone w nieotwierany kapsel za 3,50 zł ... zbiór najczęściej podrabianych monet ...

    Ekspertem nie jestem ale tak:
    Nike wygląda mi na fals(yfikat)
    Sztandar również jak fals
    Traugutt - o tym się nie wypowiem bo nie znam za dobrze tej monety ale źle mi na nią patrzeć
    Chrobry - oryginalne monety miały nominał 10 i 20 zł a tutaj jest 100 -> Mennica Polska (Warszawska) robiła taką replikę tombak złocony więc to może być oryginalna replika ale Ci nie powiem tego na 100 %
    A Panda też jest często podrabiana a ja na nich się nie znam ...

    Przejdź się do pierwszego lepszego numizmatycznego na miejscu powiedzą Ci czy oryginał czy nie i ile warte.

    Jeżeli tak jak mi się wydaje (falsy) to po 3 zł za sztukę czyli pudełko byłoby droższe gdyby nie było zamknięte :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information