Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 3 Destrukty

    • warszawa_24
    • warszawa_24

    3 Destrukty 16 lat temu #3327

    Witam,posiadam 3 destrukty:
    1.2 Zł 1995 Odwrotka o 180(jak 1 cent z USA)
    2.2 Zł 1995 te kolko w srodku jest odwrotnie zamontowene(tam gdzie orzel to niminal)
    3.5 Zł 1994 tak jak w 2,tylko ze jest ruchome.

    Ile moga byc warte?
  • Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3331

    A więc 2 i 3 to nie deskturukty tylko ręczna roobta kogoś.
    A odwrotka kilkanaście złotych<br><br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/05/05 14:35
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3336

    OK,dzieki.Temat zakonczony,prosze o usuniecie.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3338

    Tutaj nie usuwamy postów chyba, że reklamują bardzo ale to bardzo konkurencyjny portal e-numizmatyka :)
  • Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3343

    Otóż to. Post usunelibyśmy w powyższym przypadku, albo jakbyś gołą babe wkleił - chociaz to drugie poddaję dyskusji:):):)
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3374

    To mam wkleic logo e-numizamtyka ? :)
    Wlasnie ogladam ta strone i musze przyzanc ze katalogmonet.pl jest zancznie lepszy.<br><br>Edytowany przez: warszawa1922, w: 2008/05/06 17:59
  • Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3384

    MIło to słyszec.:)

    Wracając do tematu destruktów, ja pilnie zawsze pzreglądam blaszki, które wpadną mi w ręce, zerkam do woreczkó menniczuch lecz niestety, jeszcze żaden naprawdę godny uwagi desktrukt nie wpadł mi w oko. Jedynie co to jakieś przesunięcia.

    apropos desktruktów to z Bartkiem już wcześniej mysleliśmy żeby zrobic artykuł i galerię destruktów. Mam nadzieję, ze niedługo wcielimy to w życie
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3393

    Dobry pomysl z ta galeria,ja np posiadam 1gr gdzie awers jest ledwo co odbity od stempla.Chetnie bym podeslal fotki do tej galeri.
  • Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3396

    Jest strona z destruktami polskimi, ale niestety nie pamiętam adresu :/ Może ktoś zna?<br><br>Edytowany przez: Tajniak, w: 2008/05/06 20:52
  • Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3399

    na wszelkie informacje dotyczące deskturktów czekam w tym watku,
    jesli ktoś ma ciekawy desktukt i chce umieścic go w naszej galerii może wysyłac maile na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do zdjecia proszę o dołączenie kilku zdań opisu

    ps. niedawno zszedł na aukcji desktrukt 2zł za ponad 1.700zł, jak znjadę adres to wkleję.<br><br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/05/06 21:52
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3413

    Postaram się zrobić artykuł o skrętkach i innych ciekawostkach ( postaram się ) i powierzę go Piotrowi który już wie co z artykułami robić ;)

    Ja też szukam i nigdy nic mi się nie trafiło
  • Odp:3 Destrukty 16 lat temu #3522

    Będziemy bardzo wdizęczni, sami dorzucimy kilka słów od siebie i będzie super artykuł.

    Czekam z niecierpliwościa.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information