Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 1 rubl mikołaj II 1910

    • lukszy
    • lukszy

    1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5476

    witam!
    czy ktoś się oriętuje ile bym mógł dostać za 1 rubla z 1910 roku. na allegro nigdy nie widziałem takiej monety z tego rocznika, jest on w bardzo dobrym stanie dla porównania pokaze w jakim stanie aukcja.onet.pl/show_item.php?item=380850470 na tym rublu jest taka sama postać jak na tej kopiejce.
  • Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5480

    jest to rzadki rocznik, jesli dobrze pamiętam to nakałd jest ok 75.000 sztuk.
    Ja tez nei spotkałem jej na allegro.

    W archiwum pozycji WCNu jest ich kilka, ale ostatnie notowania są z 2006 roku.

    www.wcn.pl/pl/index.htm

    Myślę, ze dizś spokojnie do tych cena można dodac 70-80% ceny.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/06/20 22:24
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5481

    gratuluję ładnej monetki
    niezłą sumkę można za nią otrzymać...
    • lukszy
    • lukszy

    Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5484

    pytam się z czystaj ciekawości, bo na allegro widze ruble w takm samym staniej jak moja moneta ale niestety nigdy nie widziałm z 1910r. mam jeszcze kilka rubli i kilka sztuk kopiejej (1/2rubla) z mikołajem II ale narazie ich nie sprzedaje bo mam do nich sentyment-pamiątka rodzinna :) no chyba ze rzeczywiście mozna za nie dostać dobrą sumę, a jeszcze gdy wyczyściłem tego rubla na \&quot;lusterko\&quot; to aż miło popatrzeć, cieszy oko.
    pozdrawiam :)
  • Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5485

    :):) jak wyczyściłeś na lusterko to zrobiłeś monecie więcej szkody niż pozytku. Profesjonalni numizmatycy niezbyt przychylnie podchodza do czyszczonych monet. cenniejsza jest blcha nieczyszczona - naturalna, niż sztucznie czyszczona.

    ps. nie sprzedawaj tych monet. Ja sam zbieram monety z okresu panowania Mikołaja II, mają w sobie to coś i nie warto się z nimi rozstawac
    • lukszy
    • lukszy

    Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5486

    ale jej nie sprzedaje i dlatego ją wyczyściłem,dla samego siebie. nie jest to takie lusterko ze bije po oczach, teraz wygląda na zadbaną monetę. narazie kończę zbierać monety 2zł NG a później mam zamiar dokładniej zainteresować się carskimi monetami :)
  • Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5487

    Zapraszam CIę tutaj, dyskutujemy tu o monetach Mikołaja II.
    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...mp;amp;limitstart=60
    • lukszy
    • lukszy

    Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5488

    ok. dzięki za link, napewno zajrzę.
    • lukszy
    • lukszy

    Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5506

  • Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5507

    Ja myślę, zę bardzo łądna, st.II/II- z pewnością. Przydałoby się jeszcze dokąłdniejsze zdjęcie skrzydeł orła carskiego, zęby zobaczyc jak tarcze wyglądają.
    • lukszy
    • lukszy

    Odp:1 rubl mikołaj II 1910 15 lat, 10 miesięcy temu #5511

    jak się kliknie na zdjecie to jes powiększenie, ale nie jest to największa klasa. zdjecia zrobiłem dziś na szybkości telefonem, niedeługo postaram się wstawić jakiś skan lub dobre zdjęcia cyfrówką.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information