Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 20zł i 50zł z 1990r duże ilości, proszę o pomoc

    • Offline
    • Oklaski: 0

    20zł i 50zł z 1990r duże ilości, proszę o pomoc 15 lat, 10 miesięcy temu #6165

    posiadam sporą ilość tych monet.. 50zł są luzem a 20zł w rulonach Narodowego Banku Polskiego..
    ...czy to jest coś warte?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20zł i 50zł z 1990r duże ilości, proszę o pomo 15 lat, 10 miesięcy temu #6166

    zapewne jest to \"coś\" warte; aby dokładniej odpowiedzieć na twoje pytanie, musisz sprecyzować vide opisać posiadane monety ( np. wizerunek czy też tzw. nazwę monety )
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:20zł i 50zł z 1990r duże ilości, proszę o pomo 15 lat, 10 miesięcy temu #6168

    Używanie wyszukiwarek nie boli ;)

    20 zł: allegromat.pl/aukcja11958
    50 zł w pudle o wartości 29 zł :D allegromat.pl/aukcja11959
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20zł i 50zł z 1990r duże ilości, proszę o pomo 15 lat, 10 miesięcy temu #6193

    ..no fakt są wyszukiwarki... tylko co mi po 50zł w pudle i jednym rulonie 20ek...
    ..
    ,,..ale dzięki za miłe chęci...
    ..
    ...mam 337 sztuk monet obiegowych o nominale 50zł z 1990r które są luzem...

    ...i 1950 sztuk monet 20zł zapakowanych w rulony NBP po 50sztuk każdy czyli jak to piszą stanu menniczego...
    ..
    ...i myślałem że ktos mi powie jaka jest wartośc całości.. bo raczej po jednej sztuce tego nie mam zamiaru sprzedać...

    ...co do niby zaśmiecania przeze mnie forum... gdyby ktos zechciał spojrzeć jestem nowy.. i nie wiedziałem... ale zaraz znikneło zapytanie w nie odpowiednim miejscu...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:20zł i 50zł z 1990r duże ilości, proszę o pomo 15 lat, 10 miesięcy temu #6195

    nie stresuj się zoroaster - chcemy Ci pomóc ale jak coś robi ktoś źle to trzeba zwrócić uwagę :)

    jeśli chodzi o to co masz to jest to raczej małej wartości. Monety o których piszesz miały spory nakład i w dodatku jak tylko się pojawiły to praktycznie mała ilość weszła do obiegu bo były nic nie warte - taka była inflacja wtedy. Skutek był taki, że ludzie mają olbrzymią ilośc tych monet w bankowych stanach (rulonach) i stąd taka niska cena.

    Jeśli chcesz poznać cenę to zrób dobre zdjęcia tego co nasz i wystaw jako jedną aukcję na Allegro - rynek sam CI to wyceni.

    Aha i najlepiej jak to zrobisz po wakacjach bo teraz jest wakacyjny zastój.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information