Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: ile to warte ?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6155

    witam czy jest ktos zdolnu pomóc mi w wycenie 2zł,okolicznosciowych przesłał bym zdięcia , ilosc , opis ??????????????? help .
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6156

    najlepiej poszukaj na allegro monet które masz - oczywiście tutaj możesz napisać co masz w kolekcji . czy to starsze roczniki czy tez nowości?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6158

    z tym ze na all.. są różne ceny i nie wiem ktore brac pod uwage , spis mon. jest w dziale giełda i inwestowanie tak pi razy oko jaka była by ich warosc jak bym chciał je wystawic :)??
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6314

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6316

    Robert,

    Wg mnie jest nie realne, żeby ktoś wycenił te monetki - moze ktoś kto obserwuje ceny może walnąc jakaś kwotę na oko. Może ktoś spróbuje bo ja sie nie znam na cenach NG?

    Widzę sporo droższych monet za które na pewno dostaniesz sensowna kwotę.

    Zdjecia już masz to teraz tylko weź się za wystawienie tego na ALlegro - przy okazji nauczysz się czegoś przydatnego w przyszłości.

    Kwestia tego czy masz jakieś komentarze na Allegro bo od świerzynek ludzie niechętnie kupują.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6323

    Podeślij mi na maila fotki to powiem ci ile warte oczywiście napisz jakie stany
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6324

    Podeślij mi na maila fotki to powiem ci ile warte oczywiście napisz jakie stany
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6327

    dzięki bartek i tak mi to juz dało jakies swiatło a jak luki mi to wyceni to bede mega szczęsliwy :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6330

    allroad313 napisał:

    Większość tych nowszych to 2-3zł /szt.
    Więcej warte to np: Węgorz, Malinowski, królowie, zamek i kilka innych po około od 20-70zł./szt.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6340

    no własnie ale nikt nie jest wstanie mi mniej więcej napisac ile za to krzyczec sianka ?
  • Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6345

    No to piszemy CI ile wynosi średnia cena. Pomnóż to sobie pzrez liczbe monet i masz. Nikt CI nie poda dokaldnej ceny, bo nikomu nie bedzie się chciłos zukać po allegro ceny każdej z monet.

    POjedyncze monety wycenimy, ale cale zestawy, to szukanie chyba jelenia - takie odnosze wrażenie.

    Wejdź na allegro.pl i szukaj po kolei każdej z monet jesli chcesz dokładną cenę.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6350

    Wróżka Maria mówi że napewno 2zł dostaniesz. Czytajac po miesiącu forum dochodze do wniosku że ludzie podczas wakacji nie myślą.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6358

    JA juz wyceniłem koledze te monety moim zdaniem to 500-600 zł sa z obiegu wiedz stany tez pewnie gorsze Pozdrawiam łp
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6359

    JA juz wyceniłem koledze te monety moim zdaniem to 500-600 zł sa z obiegu wiedz stany tez pewnie gorsze Pozdrawiam łp
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6374

    kurcze to jak 2 zł dostane to juz wiem co robic hehe dzięks
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:ile to warte ? 15 lat, 9 miesięcy temu #6431

    to mam nadzieje ze za miecha znowu cos napiszerz
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information