Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Identyfikacja

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Identyfikacja 15 lat, 4 miesięcy temu #8891

    Witam, mam prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu monety, oraz określeniu przybliżonej jej wartości. Widnieje również napis: \"BVRGVNDIE:COMES:TIROLIS:1572+DVX\" oraz na drugiej stronie: \"FERDINANDVS:DG09:ARCHIDVXAVSTRI\"
    Załączam zdjęcia



    Pozdrawiam i dziękuję

    Edytowany przez: kuna1962, w: 2008/12/29 23:33<br><br>Edytowany przez: kuna1962, w: 2008/12/29 23:35
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Identyfikacja 15 lat, 4 miesięcy temu #8893

    Przepraszam coś zamieszałem i dołączyłem dwa razy tą samą stronę i nie można było poprawić więc wstawiam ponownie

    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Identyfikacja 15 lat, 4 miesięcy temu #8906

    Austriacki Talar- ceną się nie zajmę ponieważ ważny jest każdy szczegół monety(z otoczką lub bez , z dwoma kropkami lub bez kropek itp.)

    poszukaj i porównaj:
    www.cngcoins.com/Bid.aspx?ITEM_ID=133139

    www.beastcoins.com/World/Austria/Austria.htm

    cgi.ebay.com.sg/AUSTRIA-FERDINANDVS-D-G-...mQQitemZ370076749757
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Identyfikacja 15 lat, 4 miesięcy temu #8915

    Bardzo dziękuję za pomoc, kiedyś szukałem ale jak się nie wie gdzie to wyszukiwarka niewiele pomoże, jeszcze raz dziękuję.


    Powracam jeszcze raz do wątku mojej monety zdjęcia jakie znalazłem różnią się znacząco nie tylko co do roku, ale i detali takich jak zbroja .... czyżby to znaczyło że takiej monety nigdy nie wybito ? czy poprosty nie ma zdjęć ani rycin takiej monety ?
    Poszalałem cały dzień na wszystkich wyszukiwarkach, aukcjach. Jeszcze raz zwracam sie o pomoc.
    Pozdrawiam<br><br>Edytowany przez: kuna1962, w: 2008/12/31 19:19
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information