Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Talar Gdański II emisja

  • Talar Gdański II emisja 14 lat, 11 miesięcy temu #10956

    Na Allegro pojawiły sie aukcje z talarami gdańskimi II emisji. Wizerunek będzie związany z obchodami 4 czerwca.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Talar Gdański II emisja 14 lat, 11 miesięcy temu #10964

    no ciekawe jak sie beda zachowywac... moim zdaniem bedzie im blizej do lajkonika niz do walesy...
  • O:Talar Gdański II emisja 14 lat, 11 miesięcy temu #10965

    Ja również jestem bardzo ciekawy - obserwujmy i dyskutujmy
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Talar Gdański II emisja 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez pan_lucjan. #10977

    macca napisał:
    no ciekawe jak sie beda zachowywac... moim zdaniem bedzie im blizej do lajkonika niz do walesy...


    heh, ja tam uważam, że lajkonik jeszcze będzie miał swoje 5 minut. z takim nakładem oraz kontynuacją serii to swoje może zarobić. możliwe, że nie teraz, możliwe, że po zakończeniu całej serii, ale jakiś wzrost - mniejszy lub większy osiągnie. ja liczę na większy :P . a co do talarków gdańskich to troszkę niezorientowany jestem. wiecie może, jaki nakład będzie? jak za przeproszeniem dosrają 30k sreberek to i cena jaką przez najbliższy czas będzie można za to uzyskać będzie zbliżona do ceny srebra w nim zawartego. jeżeli zaś nakład będzie podobny do pierwszych talarów. to te dukaty lokalne podrożeją choćby z racji sukcesu, jaki odniósł ich starszy brat...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information