Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Monety Lokalne

    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2964

    Sześciogrosz zamojski:
    <br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/04/22 14:11
    Załączniki:
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2969

    Jest moneta 400 kazimierzy, których nie ma opisanych na stronie. A monety gdańskie mają średnice 31 mm.
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2982

    Dzieki za wszelei informacje, jak tylko znajdziemy chwilę czasu to dodamy dane do monet lokalnych, moze zrobimy cos na wzór katalogu podobnego jak juz jest na stronie.:)
    • adamtychy
    • adamtychy

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2986

    Bardzo dobrze by było! :-)
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3010

    Blaszki te staja sie coraz popularniejsze więc myslę, zę pomysl spotka się z zainteresowaniem:)


    O a prosze tutaj zerknąc jak piękne pięknie 100 sztuk 4 Kaizmierzy zeszło
    allegro.pl/item345978995_4_kazimierze_20...;<br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/04/25 23:27
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3048

    allegro.pl/item350258096_3_biesy_dukat_l...ustrzyk_dolnych.html

    \&quot;3 BIESY\&quot; 2008 (I emisja)
    data emisji - 03.05.2008 rok

    też ładnie się rozeszły :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3056

    biesy - fajna nazwa :)
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3064

    ....i fajna blaszka, to teraz już wiaodmo skąd nazwa Bieszczady - Biesy i Czady :)

    Ja nie mogę się jednak doczekac sandomierskiech Goworków:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3065

    Oj będzie a będzie tych dukacików tego lata.
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3070

    Będzie będzie i nei zdziwe się jesli w orku kolejnym będzie jeszcze więcej.

    WIdac, zę są bardzo popularne, w rzedsprzedaży schodża jka ciepłe bułeczki często o 100% więcej niz cena emisyjna. Wiele miast zdecyduje się pewnie na zwiększenie nakałdów powyżej 20.000 więc te które wydane został w nakałdzie max 20.000 będa coraz bardzije w cenie
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3076

    no i będą zwiększać nominały aby zmaksymalizować zyski. Już wiem teraz z pewnego źródła, że za rok biłgoraj wyda 5 przetaków więc 3 i 4 przetaki pewnie pójdą do góry.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3077

    Z tego co mi wiadomo jeszcze w tym roku Biłgoraj może wypuścić 2 ładne dukaciki z cyklu: powiat biłgorajski - walory przyrodnicze. Ciekawe co teraz zwierzątko czy roślinka ? ;)
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3079

    Głuszec jest bardzo ładny, ma przyszłośc.
    Walorów region biłgorajski ma bardzo dużo zarówno florystycznych jak i faunistycznych
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3080

    Wiem! :) W końcu to moje rodzinne strony ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3082

    Dodam tylko, że Suwałki zamierzają wypuścić w wakacje nasze własne monety regionalne- Suwały.
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3084

    KIlka dni temu doniesiono nam o tym, ja dziś znalazłem info, ze do grona dukatów dołączy jeszcze Łomża ze swoją blaszka. Oj grono rośnie.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3086

    Suwałki to chyba \&quot;4 Suwale\&quot; mają wyemitować a nie Suwały ;)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3153

    Czy za rok ktoś te blaszki będzie chciał kupić. W wakacje byłem w Juracie i były automaty i za kilka zł mogłeś kupić \&quot;monete\&quot; co teraz warta jest ponad 100zł.
    Czy monety z nowych emisji są łatwo dostępne?Czy zwykły szary obywatel gdy pojedzie w lato do Juraty będzie mógł się zaopatrzyć te monete zastepcza?
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3158

    Myslę, zę zainteresowanie tymi blachami bezie rosło, coraz więcej maist ptrzyłącza się do tej akcji i kto wie może stworzy się z tego nowa gałąź numizmatyki.:)Do tej pory nie było większego kłopotu ażeby takie żeony po cenie emisyjnej dostac w punktach promocji miasta czy innych tego typu w mieście które go emituje.

    Ja osobiście uważam, zę kilka złotych warto ulokowac w nich (moje typy to Kazimierze i 4 Przetaki - nakałd 20.000 a cena nieporównywalnie niższa do emisji wcześniejszych).

    Jeśli chodzi np o dukaty rybnickie albo guldeny gdańskie to tu byłbym ostrożny, bo to sa prywatne emisje a nie oficjalne bite przez mennicę i emitowane przez włądze danego miasta.

    A czy ktoś kupi za rok? tego zagwarantowac nie można, ale sądze że cena ich systematycznie będzie rosła, w najgorszym wypoadku wyjdziesz na zero. Ja jednak jak miałbym podpowiadac to uważam, zę warto zaryzykowac.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #3164

    a moje zdanie jest takie... kolekcjonerzy którzy zaczęli zbierać monety lokalne będą je zbierać... nowych kolekcjonerów przybywa (czytać: nie handlarzy)... monet lokalnych będzie coraz więcej a samemu nie da się podczas urlopu objechać Polskę by samemu je kupić...

    mi się podobają i monety lokalne to kolejny punkt mojej kolekcji... szkoda tylko, że niektórych cena na dzień dobry odstrasza...
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information