Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Monety Lokalne

  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8206

    MOżna zawsze zamówic z prywatnej poczcie doręczeniowej w Rybniku, ale stawac w jednym rzedzie z Kopernikami czy Straussami??? :)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8208

    No i można. Ludzie monety lokalne kupują, coraz więcej kolekcjonerów, rynek się rozwija.
    Idealne miejsce.
    :)
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8213

    NO tak kupują, ale porównywanie tych z mennicy lub bitych przez M.Żyłę z żetonopodobnymi blaszkami z Rybnika to jakieś nieporozumienie.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8218

    Golden napisał:
    Nie jest tak jak myślisz;)Naprawdę jest łatwiej, powiem za jakiś czas co wyszło.
    Pozdrawiam

    Wiem dokładnie jak to się odbywa, przynajmniej w zagranicznych mennicach. Nie da się pominąć tego procesu i zawsze trzeba artyście sporo zapłacić z wiele godzin jego ciężkiej pracy. Oczywiście wynaleziono niedawno różne przyrządy, które po podłączeniu do komputera automatycznie \"rzeźbią\" wizerunek w gipsie z wektorów (coś podobnego ma np. Kanadyjska Mennica Królewska), ale to jest niesamowicie drogi sprzęt i nie sądzę, by którakolwiek firma w Polsce miała do niego dostęp.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8224

    Fah, mennica Łebska zajmuje się wszystkim. A jeśli artysta jest w gronie to nie ma problemu:)
    Wiem, że to nie jest takie łatwe ale każdy trzeba próbować, nie zamierzam ominąć takiej okazji która się sama narodziła.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8276

    Piotr_k84 napisał:
    MOżna zawsze zamówic z prywatnej poczcie doręczeniowej w Rybniku, ale stawac w jednym rzedzie z Kopernikami czy Straussami??? :)

    Ta MPD z Rybnika to juz przekracza wszelkie granice zdrowego czlowieka: GWIEZDNE WROTA, STAR TREK, 600. LECIE GRUNWALDU, a teraz jeszcze BAJECZNA KOLEKCJA. I tylko czekac jak sie prawnicy obudza o prawa do wizerunku i nazw filmow.. Wtedy posypie sie grosz, ale chyba z kiesy MPD.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8320

    Dodaj jeszcze Jimiego Hendrixa z nowej serii 10 legend
    hehe SZAJS
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 5 miesięcy temu #8322

    Chętnie przyczynię się do oczyszczenia numizmatyki z tego typu szajsu i powiaodmię autorów praw do wizerunku, do tego co wybijają. Żartuję oczywsćie. :):)

    Zapraszam do działu ogólnie o... do tematu o MPD
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8591

    Jutro emisja Talarów gdańskich, dzisiaj w Gdańsku była oficjalna promocja dukatów.

    Tutaj są wizerunki 4 i 7 talarów

    www.wiadomosci24.pl/artykul/lech_walesa_..._gdanskim_83017.html

    Co sądizice o wizerunkach??? Moim skromnym zdnaime bardzo ładnie się prezentują.

    Nie wiem czy wiecie, ale podobno zwiększono nakałd złotych dukatów ze 100 do 200 sztuk.<br><br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/12/04 19:20
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8592

    monety przyjemne, szkoda tylko że z tyłu nie ma orzełka ;)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8602

    Mimo mojej niechęci do Pana Lecha Wałęsy muszę przyznać, że żetony bardzo ładne. Gdyby wydana była 2zł z tej rocznicy to by źle nie było(z tym projektem)
    A nakład 120000tyś szt przyciągnął by inwestorów:)
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8609

    NO ale widzisz żadna z kaczek nigdy nie dorobi się takiego dukata.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8610

    Piotr wydaje mi się, że zacząłeś poważną pracę i nie powinieneś się tak wypowiadać...
    Nie chce Cie uczyć historii ale jest różnica między lechem wałęsa a Donaldem Tuskiem, Kaczyńskimi niesiolkami itp...
    Lech był 1 i już. Nie wydaje mi się, że w Polsce zmieni się znów ustrój, a Nasz prezydent nie sypie kolegów pod presją sb....
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8612

    Praca, która podjąłem nie zabrania mi się wypowiadac na tematy polityczne. Masz rację nasz obecny prezydent nie sypał na kolegów, ani jego brat, bo nigdy nie siedzilei za poglądy w wiezieniu, a to dziwne trochę nie uważasz. Ciekawe dlaczgo nie siedzieli, skoro uważają się za jednych z najwększych opozycjonistów.

    Golden z całym szacunkiem dla Ciebie, ale z każdym kolejnym dniem jestes w mniejszości kaczyńskiej w naszym kraju.

    Wróćmy jednak do tematów dukatów.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8613

    he, he he
    jeden z największych opozycjonistów - to ile mają ci mniejsi - to chyba spiskowali z hobbitami ;))))
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8614

    Piotr_k84 napisał:
    Praca, która podjąłem nie zabrania mi się wypowiadac na tematy polityczne. Masz rację nasz obecny prezydent nie sypał na kolegów, ani jego brat, bo nigdy nie siedzilei za poglądy w wiezieniu, a to dziwne trochę nie uważasz. Ciekawe dlaczgo nie siedzieli, skoro uważają się za jednych z najwększych opozycjonistów.

    Golden z całym szacunkiem dla Ciebie, ale z każdym kolejnym dniem jestes w mniejszości kaczyńskiej w naszym kraju.

    Wróćmy jednak do tematów dukatów.



    Akurat zajmuje/zajmowałem się historią i Lech Kaczyński był internowany, siedział w więzieniu.
    Nie mam nic do Wałęsy, Niesiołowskiego. Dziś komentatorzy potwierdzili w salonie politycznym Trójki moje zdanie...Co Niesiołowski zrobił w czasie ostatnich 15lat?:)odp: nic, ciągle oskarżanie innych.
    Walesa?zrobił dobrze, potem złamali go jak był prezydentem-ok przyznał się...A ostatnio wypiera się...
    Kończymy temat. Piotr dziwię się jedynie dlaczego jako obywatele Polski nie umiecie uszanować głowy Państwa...

    ps
    Regge dla Prezydenta:
    przez: Golden, w: 2008/12/06 13:30
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8615

    Bardzo dobry kawałek dałeś, Leniwice to doskonała kapela.

    Powiem tylko zdnanie i kończę. Mam szacunek bo urzędu Prezydenta. Ale ja na niego nie głosowałem i to nie jest mój prezydent.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8616

    Spokojnie dziewczynki, nie szarpać się ;-)

    weekendowo i offtopic:
    Co najwyżej można wydać lokalne żetony żoliborskie \&quot;dwa kaczorki\&quot; a później kontynuacja \&quot;czterech prezy\&quot;dęt\&quot;ów\&quot;.
    po wyborach dobije sie piątego i już.
    będzie też odnoga \&quot;brat prezydenta z kotem\&quot; i będzie posiadał tęczowy tampondruk z dziurką ;-)

    To oczywiście z punktu wytwórcy blaszek.
    MZ
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8617

    A dziurka co będzie symbolizować? ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #8618

    bartek napisał:
    A dziurka co będzie symbolizować? ;)


    Nie pytaj ;P

    ale off top ;P
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information