Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Monety Lokalne

  • Odp:Monety Lokalne 16 lat, 1 miesiąc temu #2740

    Niestety nic mi o tym niewiadmo, generalnie jeśli chodzi o promocje w naszym mieście to jesteśmy na Poziomie Koziej Wólki:). Czy jakaś firma będzie się zajmowała dystrybucją to nie wiem, wiem natomiast, ze będą w kilku punktach dostepne po cenie emisyjnej na rynku starego miasta
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat, 1 miesiąc temu #2754

    Hmm czyli trzeba będzie odwiedzić starówkę w trakcie podróży do Krakowa w najbliższym czasie.
    Może to i dobrze. Chwila wytchnienia w ładnym i historycznym miejscu...bezcenne;)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2809

    PYZDRY planują wydać kolejne żetony! Więcej informacji: wrzesnia.info.pl/portal/index.php?area=1...&newsid=1668

    A w Kołobrzegu będą Kołobrzeżanki!
    ercpraca.nazwa.pl/info/index.php?option=...47&Itemid=97

    W Suwałkach Suwale
    www.wrotapodlasia.pl/pl/wiadomosci/podla...;<br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/04/17 12:18
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2810

    No to w tym roku będzie niezły wysyp.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2811

    Dokładnie! Możnaby zrobić taką mapkę Polski z zazanczonymi miastami, ktore będą miałby swój żeton.

    Wiem, że to mój kolejny czasochłonny pomysł, który czeka w kolejce do zrealizowania! Wiem to...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2815

    no będzie wysyp... reklama reklamą miast... ale zauważyli że jest popyt na monety lokalne i że da się na tym zarobić więc będzie tego coraz więcej...

    pomysł bardzo dobry... napisz coś więcej jakbyś widział taką mapkę... bo ja bym to widział jako coś więcej niż jakaś tam mapka z zaznaczonymi miastami... pracochłonne ale teraz mamy duże możliwości techniczne i ja bym to widział w wielkim skrócie... mapka z zaznaczonymi miastami... po najechaniu na dane miasto pokazywała by się miniaturka ze zdjęciem monety i krótką informacją... po kliknięciu na niej okienko z dokładnymi danymi...

    czekam na opinie i dalsze pomysły
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2816

    sderrek napisał:
    mapka z zaznaczonymi miastami... po najechaniu na dane miasto pokazywała by się miniaturka ze zdjęciem monety i krótką informacją... po kliknięciu na niej okienko z dokładnymi danymi...

    Doładnie! też bym to tak widział!
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2817

    Czaso i pracochłonne ale bardzo ciekawe, kurde chłopaki, jeszcze trochę a wygryziecie nas:):)

    Ale poważnie, pomysł uważam za naprawdę fajny i godny zrealizowania.

    Jak nam się będzie nudzic:) to można to samo zrobic po emisji ostatniej monety z serii Historyczne miasta w Polsce. (to ja zrobię:)).
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2818

    Piotr_k84 napisał:

    można to samo zrobic po emisji ostatniej monety z serii Historyczne miasta w Polsce. (to ja zrobię:)).

    Nie żebym mial coś przeciwko ale ktoś już to zrobił: monetynbp.onet.pl/4,index.html
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2824

    też to widziałem:). NO cóż trzeba działąc i byc coraz bardziej konkurencyjnym i ciekawym portalem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2827

    Piotr_k84 napisał:
    Czaso i pracochłonne ale bardzo ciekawe, kurde chłopaki, jeszcze trochę a wygryziecie nas:):)


    nie mamy zamiaru nikogo wygryzać... tym bardziej, że pomysły podajemy i chcemy tu u Was wykonywać... i część u mnie... myślę, że nasza współpraca jak i między Waszym a moim serwisem będzie dobrze się układała...

    ktoś zrobił... ale tamto mi się nie podoba... i ja mam inną wizję tego... taką bardziej multimedialną wersję mapki... i lepiej wykonaną ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2920

    A oto i wizerunek dukatu z Zamościa.



    \&quot;Na awersie monety umieszczony został wizerunek pomnika hetmana wielkiego koronnego Jana Zamoyskiego, zaś rewers wypełnia herb Zamościa - postać św. Tomasza Apostoła wpisana w plan miasta ( tzw. plan Brauna ). Autorem projektu jest Andrzej Nowakowski, artysta grafik współpracujący z Mennicą Polską od wielu lat, twórca wielu medali i monet m. in. wyemitowanej ostatnio przez Powiat Biłgorajski monety 4 PRZETAKI z wizerunkiem głuszca.\&quot; autor / źródło: Teresa Madej<br><br>Edytowany przez: lewyfan, w: 2008/04/20 17:56
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2923

    sderrek napisał:
    myślę, że nasza współpraca jak i między Waszym a moim serwisem będzie dobrze się układała...

    [/quote]

    To Ty masz jakaś stronę? Pochwal się bo jej nie widziałem :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2924

    Kto to będzie tłukł, mennica?
  • Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2926

    ładna blaszka, hehe tyko narazie gipsowa.
    OJ zebrało się, Suwale, teraz Zamośc, Kołobrzeg. We wtorek zaktualzuje art. o dukatach.

    Zamośc będzie bila mennica.
    KIlka dni temu zorientowalem się, ze te rybnickie dukaty, gdańskie denary z kamykami itd bije prywatna poczta doręczeniowa w Rbniku. Zobaczyli koniunkturę i biją. Jakaś totalna pomyłka, hehe dlatego te rybnickie tak słabo schodza.

    Dzięki za info o Zamościu.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2929

    Polecam się na przyszłość ;)

    Potwierdzam informację poprzednika, że to Mennica Polska wyprodukuje zamojskie Sześciogrosze.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2930

    bartek napisał:
    To Ty masz jakaś stronę? Pochwal się bo jej nie widziałem :)[/quote]

    a no mam... pisałem Ci że pracuję nad nią... i nad katalogiem monet rosyjskich i innymi... jutro w mailu podam Ci adresik... po ocenie ;) podam publicznie<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/04/20 22:31
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2932

    no tak ale strony nie widziałem, napisz na mail bo chętnie obejrzę :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2934

    ja rowniez chetnie ja obejrze. jak sie zdecydujesz to podaj prosze linka do niej.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 16 lat temu #2939

    Ta mapka NBP jest dla monet bitych z serii \&quot;Historyczne Miasta\&quot;.

    Coś takiego dla dukatów lokalnych było by fajnym źródłem informacji.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.33 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information