Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zasady wysyłania mailingów przez Internetowy Katalog Monet

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Zasady wysyłania mailingów przez Internetowy Katalog Monet 14 lat, 10 miesięcy temu #11453

    • przemyko
    • przemyko

    Zasady wysyłania mailingów przez Internetowy Katalog Monet 14 lat, 10 miesięcy temu #11454

    Proszę o usunięcie mnie z KATALOGUSŁUG.PL KUR....... ile razy mam prosić ???????????? To już chyba 5 prośba - wię żądam i nie życzę sobie przysyłania meli
    • Modsog
    • Modsog

    Zasady wysyłania mailingów przez Internetowy Katalog Monet 14 lat, 10 miesięcy temu #11457

    taa... a jak ktoś sobie nie życzy otrzymywać niechcianych maili to sobie zaznacza je jako spam w gmailu i ma spokój. Jedyne konto pocztowe gdzie ta usługa NAPRAWDĘ działa :D
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Zasady wysyłania mailingów przez Internetowy Katalog Monet 14 lat, 10 miesięcy temu #11468

    Zgadzam sie z Modsog.

    Jeśli mi ktoś wysyła niechcianą pocztę to na gmailu łatwo to zablokować.

    Miałem wiele kont, ale gmail wg mnie jest najlepszy.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Zasady wysyłania mailingów przez Internetowy Katalog Monet 14 lat, 7 miesięcy temu #12662

    Drogi przemyko - Twoje konto zostało usunięte. Przykro nam za zaistniałą sytuację ale ani razu Twoja prośba do nas nie dotarła - teraz masz już pewność. Konto zostało skasowane.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information