Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Reklama Kolekcjoner tu w IKM jeszcze bardziej

    • Offline
    • Oklaski: 13

    Reklama Kolekcjoner tu w IKM jeszcze bardziej 14 lat, 2 miesięcy temu #16739

    przekonuje mnie , że nie ma dalszego sensu zbierania czegoś co nie jest warte moich prawdziwych pieniędzy ... Swoją drogą zastanawia mnie kiedy ten niby nowy system niemiłosiernego dojenia kolekcjonerów padnie .
    pzdr.
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Reklama Kolekcjoner tu w IKM jeszcze bardziej 14 lat, 2 miesięcy temu #16740

    Ja już kolego odpuściłem sobie te nasze"śmieszne"lustrzanki po dojściu do władzy ;) KOLEKCJONERA
    Jednak sentyment dalej jest bo trochę czasu i pieniędzy poświęciłem im a tu nagle takie rozczarowanie :angry:
    Też czekam jak to wszystko padnie i ...... :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Reklama Kolekcjoner tu w IKM jeszcze bardziej 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez mcrc. #16751

    Ja daje im jeszcze z 6 miesięcy. Podkowca puszczą za 200zł i jak się co poniektórzy zorientują że są kolejny raz do tyłu to wtedy to padnie :)
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O:Reklama Kolekcjoner tu w IKM jeszcze bardziej 14 lat, 2 miesięcy temu #16756

    niestety, przyjaciele, mam złe wieści jeleni nie brak
    szaraków nie stać / np mnie /
    ale firmy dalej będą napychać kieszeń kolekcjonerowi. chyba że ostro się przewiozą. ale jak już pisałem jeleni nie brak
    to firmy muszą powiedzieć stop!!!!!
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O:Reklama Kolekcjoner tu w IKM jeszcze bardziej 14 lat, 2 miesięcy temu #16757

    mcrc napisał:
    Ja daje im jeszcze z 6 miesięcy. Podkowca puszczą za 200zł i jak się co poniektórzy zorientują że są kolejny raz do tyłu to wtedy to padnie :)


    6 m-cy ?????
    raczej nie ma co na to liczyć ale pomarzyć zawsze można :S
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information