Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Plan emisyjny 2011

    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Plan emisyjny 2011 13 lat, 12 miesięcy temu #18208

    Te nakłady takie niskie aby wszyscy założyli konta w portalu kolekcjoner.Tak mi jest wesoło jak NBP próbuje ratować pozycję monopolisty i wyciąga kasę od kolekcjonerów.Znów powtórzy się akcja sokół,tylko tym razem ćwaniaki wyślą pod NBP emerytów, studentów i żulianów którzy będą odbierać dla nich monety.Kolekcjonerstwo naszych lustrzanek leży bo położył je NBP :(
  • O:Plan emisyjny 2011 13 lat, 11 miesięcy temu #18280

    takie tematy cieszą się dużym powodzeniem na forum, sądzę, że ten będzie w tym przodował.

    Nie wierze, aby nakałdy 40 000 - 50 000 pozostały w ostatecznym planie - szybko znó wróciła by spekulacja z czasów sokoła.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Plan emisyjny 2011 13 lat, 11 miesięcy temu #18286

    Piotr_k84 napisał:
    [quote]takie tematy cieszą się dużym powodzeniem na forum, sądzę, że ten będzie w tym przodował.

    W Polsce kazdy zna sie na polityce , pilce noznej i okazuje sie na monetach ;)
    A powaznie to tematy tego typu ciesza sie duzym powodzeniem glownie ze wzgledu na to ze to zwykle dewagacje.
    NBP jeszcze kilkanascie razy zmieni zapowiadany plan tym bardziej ze to tylko wstepna zapowiedz. Moim zdaniem jest to niezly chwyt marketingowy z tymi nakladami 20 tysiecznymi.
    40 - 50 tysieczne naklady w chwili obecnej sa wystarczajace
    rynek wiecej nie chlonie jednak wraz ze wzrostem zainteresowania i powrotem inwestorow rzeczywiscie beda musieli zwiekszyc naklady by uniknac sztucznego pompowania cen w przeciwnym razie historia moze sie powtorzyc.
    • Offline
    • Oklaski: 8

    O:Plan emisyjny 2011 13 lat, 11 miesięcy temu #18306

    Ja również należę raczej do grupy realistów i sceptyków. Nie uwierzą puki nie zobaczę w 2011 ostatecznej wersji planu. Jak już mówiłem jak nakłady utrzymają się na obecnym poziomie to nawet ja - zagorzały fan obiegówek chyba sam sobie ze 2 - 3 szt. kupie;)...choć raczej w celach inwestycyjnych :P
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information