Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A.

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu #20791

    borsuk1977 napisał:
    lynx napisał:
    U mnie przynajmniej domownicy załapali;)
    a moneta z patyną wprawdzie z PRL-u (ale w nakładzie 3000 szt) została totalnie zignorowana:(


    Moja żona kiedy chciałem się jej pochwalić jednym z moich nabytków, przepięknym menniczym egzemplarzem z piękna starą patyną - bezceremonialnie stwierdziła że ... ta moneta jest brzydka bo jest brudna ... Oczywiście moje tłumaczenia na niewiele się zdały :( Tak to już jest z nami, że poza innymi numizmatykami nikt nas nie rozumie...


    Dlatego lepiej nie pokazywać "niewtajemniczonym" a tym bardziej nie mówić ile to kosztowało. Zawsze jest za dużo. Nawet jak kiedyś podałem cenę 50% tego co dałem. Stara sprawdzona zasada - mowa jest srebrem a milczenie jest złotem :)
    • Offline
    • Oklaski: 26

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez ludojad. #20793

    hehehe :)
    jak sobie zakupiłem piękną 50 gr z 68 (destrukt- końcówka blachy) , moja luba powiedziała, że pasowała by do wózka w lidlu, ile zapłaciłem nie powiedziałem a, że zbieram głównie PRL, więc nowymi zakupami, a szczególnie cenami wolę się nie chwalić ;)
    ps. nie wiem czy już ktoś pisał, nowy katalog Pana Chałupskiego już dostępny, ja już mam- kiep ze mnie bo nie poprosiłem o autograf
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu #20803

    ludojad napisał:
    kiep ze mnie bo nie poprosiłem o autograf


    Nie ty jeden, ja za każdym razem gdy kupuje coś od autora to zapominam o tym...
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu #20828

    Ostatnio zacząłem się "pilnować" i za każdym razem proszę o autograf! Strasznie miło wraca się do takiej książki :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu #20840

    A co przeważnie piszą - coś miłego od siebie czy też krótko i zwięźle i na temat?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu #20843

    Bardzo różnie... Niektórzy tylko 'Dla XYZ; Autor', inni składają pozdrowienia i życzenia... Cokolwiek by nie napisali i tak milej bierze się w rękę taką książkę, nawet tylko żeby ją przekartkować i spojrzeć na wpis :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: POLSKA MENNICA NARODOWA S.A. 13 lat, 4 miesięcy temu #20844

    Co racja to racja. Ja mam katalog prób II RP z autografem od p. Parchimowicza. Kupiłem tez katalog trojaków śp. P. Igera ale niestety już po jego śmierci bez autografu. Szkoda, że nie kupiłem jak kiedyś na aukcji WCN podpisywał :(
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information