Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wykład: Moje półwiecze z numizmatyką

    • Eothain
    • Eothain

    Wykład: Moje półwiecze z numizmatyką 12 lat, 6 miesięcy temu #24779

    Muzeum  Narodowe w Krakowie zaprasza na kolejny wykład z cyklu: „Numizmatyka, czyli co?”. W najbliższy piątek, 21 października, pan  Lech Kokociński (prawnik, sędzia, wieloletni pracownik Ministerstwa Kultury i Sztuki, numizmatyk i bibliofil należący do grona najwybitniejszych kolekcjonerów numizmatów w Polsce. Założyciel, pierwszy prezes, a obecnie Honorowy Prezes Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego. Wielki darczyńca Gabinetu Numizmatycznego, któremu przekazał do tej pory ponad 10.000 obiektów, w tym ponad 2600 monet antycznych) opowie o swojej przygodzie z numizmatyką.

    Gmach Główny Muzeum Narodowego w Krakowie, al. 3 Maja 1
    sala „U Samurajów”, godzina 18.00; WSTĘP WOLNY
    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Wykład: Moje półwiecze z numizmatyką 12 lat, 6 miesięcy temu #24780

    Kurcze... a nie dało by się tych wykładów nagrać i umieścić w necie (przynajmniej sporych fragmentów)? Aż mnie skręca jak widzę informacje o tych wykładach, a ja nie mogę pojechać do Krakowa (praca, rodzina)...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Wykład: Moje półwiecze z numizmatyką 12 lat, 6 miesięcy temu #24791

    o to trzeba by zapytać się organizatorów. Zgodnie z prawem na takie nagrywanie trzeba mieć zgodę.

    Rewelacją by był film HD z takiego wykładu.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Wykład: Moje półwiecze z numizmatyką 12 lat, 6 miesięcy temu #24838

    Radomski oddział PTN przygotował na swoich stronach relację z wykładu ilustrowaną zdjęciami: www.ptn.radom.pl/lech.htm
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information