Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dni otwarte NBP Zielona Góra

    • Eothain
    • Eothain

    Dni otwarte NBP Zielona Góra 12 lat, 6 miesięcy temu #24892

    W dniach 3 – 8 listopada potrwają dni otwarte dni otwarte w oddziale Narodowego Banku Polskiego w Zielonej Górze. Dni powszednie zarezerwowane są dla szkół, jednak w weekend wszyscy będą mogli poznać tajemnice banku centralnego. W godzinach 9 – 15 zainteresowani będą mogli podnieść złote sztaby i poczuć się jak milioner. Ponadto przygotowano ciekaw wystawy numizmatyczne. W banku czeka wiele innych atrakcji.  Oddział mieści się w Zielonej Górze przy al. Wojska Polskiego 25.

    Autor: Michał Gazda
    Źródło: NBP
    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Dni otwarte NBP Zielona Góra 12 lat, 6 miesięcy temu #24897

    Wielkie dzieki za info, mieszkam 25km od zielonej wiec napewno tam pojade.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Dni otwarte NBP Zielona Góra 12 lat, 6 miesięcy temu #24902

    Cieszę się, że pomogłem

    Całą listę atrakcji znajdziesz tutaj: nbp.pl/dniotwarte/index.html#/Zielona_Gora/zaproszenie

    Liczymy, że podzielisz się z Nami swoimi spostrzeżeniami (i może zdjęciami) z Dni Otwartych :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Dni otwarte NBP Zielona Góra 12 lat, 6 miesięcy temu #24908

    oki, jutro jade do Z.G. (niedziela) jak tylko uda mi sie tam dostac to porobie zdjecia i wstawie na forum, pozdrowionka
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Dni otwarte NBP Zielona Góra 12 lat, 6 miesięcy temu #24925

    Witam, wocilem z Z.G. z dni otwartych NBP, na wejsciu przywital mnie pan z ochrony, ktory pokierowal do sali gdzie wszystko sie dzialo, mozna bylo wybic sobie zeton okolicznosciowy, poogladac stare maszyny do liczenia pieniedzy, dowiedziec sie jak powstaje pieniadz papierowy oraz znak wodny, oczywiscie moja zonka poleciala w miejsce gdzie lezala sobie sztabka zlota i sie troche zdziwila, ze jest taka ciezka, byl tez magik, ktory czarowal monety, niestety ta, ktorą dostalem w jakis sposob mi znikla. Mozna bylo zrobic wlasna karte kredytową oraz zdjecie wsrod monet, niestety mialem problem z aparatem i zdjecia wyszly mi takie jakie widac slaby ze mnie fotograf, monety i banknoty pokazane w szklanych gablotach oczywiscie zero dotykania :( , zdjecia : www.aukcjoner.pl/gallery-demo/7511607.html , www.aukcjoner.pl/gallery-demo/7511709.html , www.aukcjoner.pl/gallery-demo/7511883.html
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information