Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Sybiracy

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1201

    a ja widzę krach numizmatyczny w Polsce! to jest chore! bedzie jak w Anglii! :((
  • Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1203

    tomas_bak napisał:
    a ja widzę krach numizmatyczny w Polsce! to jest chore! bedzie jak w Anglii! :((

    A co było w Anglii???

    MOnety w ostatnich meisiącach drożały niewyobrażalnie. Wiadome było, ze ceny nie utrzymają sie na takim poziomie. Gdyby nie ta nagonka rynek by zachowywał sie normmalnie, ceny monet stabilnie by wzrastały i każdy błby zadowolony. A tak ......był ogromny wzrost cen to i musi byc tak samo duża korekta.

    Przyznasz, ze to co działo sie począwszy od Arctowskiego nie było normalne?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1205

    odrazu krach
    będzie tak jak z dwójkami NG te, które były na początku dziś rosną w cenę z powodu niskich nakładów, te które mają milionowe naklady stoją w miejscu...
    NBP wyrówna wszystko, po częsci z chęci zysku(dlaczego nie skoro popyt jest, będzie i podaż - a to podstawowa zasada ekonomii), zdrożeją starsze monety, nowe zaś w ogromnych nakładach nie będą już tak \"cenne\", za to kolekcjonerzy będa zawsze, znikną tylko spekulanci...
    po jakmiś czasie nakłady znów mogą wrócić do niższego pułapu, pytanie tylko KIEDY ? :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1211

    Jeśli chodzi o sybiraków to będzie większa afera jak z skołem
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1407

    Chciałbym sobie kupic kolekcjonerksa,dzis ma 115zł.Czy lepiej kupic teraz,czy jeszcze sapdnie i kupie taniej?Pozdro
  • Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1419

    Mendzio napisał:
    Jeśli chodzi o sybiraków to będzie większa afera jak z skołem


    też tak myśle, teraz każda emisja sreberka to będzie wiadomośc nr 1 w telewizji i gazecie.

    Co do pytania Warszawy24 to sądze, ze cena emisyjna będzie w okolicach 75. Jeśli spadnie poniżej 115 zł, to po pierwsze będzie to już naprawdę porażka :):) a po drugie jeśli spadnie to nieznacznie. Myśle, że będzie to w dużej meirze zależało od tego jak będzie z monetą \&quot;Rocznica marca 68\&quot; po emisji. Jesli ta będzie rosła po nagonce telewizyjnej to i cena sybiraków wzrośnie<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/02/24 14:27
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1445

    Moim zdaniem dzięki cyrkonii nie spadnie poniżej 115
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:Sybiracy 16 lat, 2 miesięcy temu #1454

    Napisz gdzie mieszkasz to się przeprowadzę.U mnie najpierw pracownicy potem plebs.
    Pozdrawiam.
  • Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #1862

    No to znamy cenę emisyjną Sybiraków:
    75 zł sreberko
    820zł złotko

    I co wy na to??? Spodziewałem si wyższej ceny sreberka ze względu na dodatek
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #1863

    Cena do przeżycia, podobnie jak Arctowski swego czasu, tylko ten nakład :(
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #1873

    Piotr_k84 napisał:
    No to znamy cenę emisyjną Sybiraków:
    75 zł sreberko
    820zł złotko

    I co wy na to??? Spodziewałem si wyższej ceny sreberka ze względu na dodatek


    Za wiecej by pewnie nikt jej nie kupił a tak to się może ktoś skusi.
  • Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #1877

    pewnie przed samą emisja wykupią znów reklamę w GW albo przed Wiadomościami , hehe
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #1881

    Ja poczekam aż spadnie poniżej emisyjnej a to jest pewne jak Kevin na święta
  • Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2172

    NO i spadłą do emisyjnej:):). BYł ktoś dziś pod NBP kupowac albo zobaczyc co i jak???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2173

    Tak byłem w NBP kupiłem 1 do kolekcji 3 osoby w kolejce na 2 kasy.Nareszcie normalność.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2179

    Chciałem pójść, bo jak pisze NBP \&quot;W dniu 26 marca 2008 r. kasy kolekcjonerskie we wszystkich oddziałach okręgowych NBP
    będą czynne w godz. 8:00 &amp;#8211; 15:00\&quot; a z tego co orientuję sę w kalendarzu to jest dzisiaj! Byłem o 14.37 a z tego co orientuję się z zegarka to przed 15.00. Wchodzę, a tam wieści, że dziś kasy jak zwykle czynne do 13.00, a pewnie ktoś się pomylił wypisując to na stronce i zapraszamy jutro!!!
    A jak było w innych miastach?
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2213

    spadła - nie tylko około ale poniżej emisyjnej
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2217

    tak ale jak doliczysz wysylke to wyjdzie tak samo jak byś kupił w NBP albo drożej...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2223

    W POznaniu było to samo. W oddziale pojawiłem się ok.14, jeszcze nie zdążyłem zamknąć drzwi a strażnik poinformował mnie, że kasy były do 13. Tak więc, po \&quot;Sybiraków\&quot; wybrałem się dzisiaj, tj, 27.03. Przy kasie 1 osoba, nikogo w kolejce, tak jak być powinno:). Przy okazji kupiłem jeszcze łyżwiarkę z Turynu :)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Sybiracy 16 lat, 1 miesiąc temu #2225

    TO CO PISAŁEM WCZEŚNIEJ TO WŁAŚNIE POZNAŃ, ale zapomnałem chyba gdzieś to dopisać...

    Dzisiaj \&quot;dopadłem\&quot; swoich Sybiraków i zastanawiam się co ta cyrkonia symbolizuje...<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/03/27 19:29
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.33 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information