Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Sybiracy

  • Odp:Sybiracy 16 lat temu #2408

    DOpiero dziś otrzymałem Sybiraków sreberko, powiem jedno.....jestem trochę rozczarowany
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sybiracy 16 lat temu #2416

    A na czym to rozczarowanie polega? Ogólnie moneta jest bardzo ładna.
  • Odp:Sybiracy 16 lat temu #2423

    PO pierwsze czcionka, a o drugie to ta cyrkonia jest nie wiem po co
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sybiracy 16 lat temu #2424

    Ja kupiłem jedną sztukę jak dostanę to ocenię. Bo na żywo to nie to samo co na zdjęciach
    • Acid78
    • Acid78

    Odp:Sybiracy 16 lat temu #2812

    To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym wszystkich powitać. Sreberko i NG \"Sybiraków\" są nareszcie w moich zbiorach. Za obie zapłaciłem mniej niż cena emisyjna srebrnej (wliczając również przesyłkę). Jeśli chodzi o wygląd to 10 zł nie jest takie złe, krótko mówiąc prostota oddająca klimat. \"Dwójeczka\" , no cóż mogłaby być ciekawsza. Ogólnie jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich numizmatyków.
  • Odp:Sybiracy 16 lat temu #2813

    Witamy Cię serdecznie na forum i zapraszamy do dyskusji.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Sybiracy 15 lat, 4 miesięcy temu #8943

    Sybiracy to moja pierwsza kupiona samodzielnie moneta kolekcjonerska. Dawno temu tata mi gdzieś wynalazł Katyń, Zamek w Lidzbarku i MŚ Korea i Japonia GN (no, Katyń to jeszcze nie GN).

    Po monetę byłem 28.03. Dostałem jak chciałem jedno srebro i 5 GN, z których zostały mi do dziś 2, bo 3 rozdałem w dodatku do prezentów.
    Też dostrzegam surowość stylu i to mi się podoba. Jedyne co mi się nie podoba to awers srebrnej monety te kształty w tych prostokątach dla mnie nie pasują do stylistyki całej reszty.

    No a tak nawiasem, to teraz można ocenić wartość. Sybiracy srebro do kupienia na allegro po 50 zł. Spadek w stosunku do ceny emicyjnej spory bym powiedział :)
  • Odp:Sybiracy 15 lat, 3 miesięcy temu #9069

    a w stosunku do ceny w przedsprzedaży, któa w pewnym momencie otarła się o 250zł kolosalna. Teraz to włosy z głowy rwą CI co na górce kupowali hurtem:).
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information