Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: monety

    • Offline
    • Oklaski: 0

    monety 16 lat, 5 miesięcy temu #11

    hej! mam pewien problem mam kilka, kilkadziesiat monet kila przedwojenych i cala mase z PRLu, a takze kilka zagranicznych bardzo starych z 1890, wszystko bylo by spoko, tylko nie wiem gdzie bym mogl to dobrze sprzedac lub sie wymienic! nie chodzi mi tu o sklepy internetowe, interesuje mnie tranzakcja na zywo, najlepiej blisko krakowa!! mozesz mi pomoc?? z gory dziekuje
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:monety 16 lat, 5 miesięcy temu #12

    Myślę, że jedyną słuszną drogą jest Allegro. Allegro samo CI doskonale wyceni monety - wystarczy, że zrobisz dobre opisy i dobre zdjęcia.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 5 miesięcy temu #59

    Myśle że na rynku powinno być kilku kolekcjonerów więc poszukaj jakiś większych osobiście mieszkam na pomorzu znam pare rynków lecz najlepszą okazją jest jarmark świętego dominika może w krakowie też są tego typu imprezy, jednak na allegro napewno lepiej sprzedasz monety
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 5 miesięcy temu #60

    Miszel: ja mieszkam w Gdyni i bezskutecznie próbuję znaleźć jakąś giełdę. Jarmark jest drogi, a monety często w kiepskim stanie. Zdradź mi proszę miejsca giełd.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 5 miesięcy temu #61

    Mogę polecić ciekawy sklep numizmatyczno - filatelistyczny na Placu Szczepańskim w Krakowie. Jest tam zarówno wycena momnet, skup monet, komis monet więc zawsze można znaleźć jakiś sposób dogadania się.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:monety 16 lat, 5 miesięcy temu #64

    Tutaj masz 2 skepy:
    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...p;search_city=gdynia

    niestety nic ani złego ani dobrego nie potrafię o nich powiedzieć bo stacjonuje w warszawie :)<br><br>Edytowany przez: bartek, w: 2007/11/29 13:13
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.22 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information