Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: sybiracy

    • bobolo
    • bobolo

    sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11013

    Kupiłem ostatnio na allegro 10 zł 2008 sybiracy za 48,60 zł.
    Czy opłacało się?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11016

    Witam. Myślę, że to dobra cena. Ja kupiłem sybiraków parę dni temu za 47,00 z dostawą 50,00 i jestem zadowolony.
    • Eothain
    • Eothain

    O:sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11017

    3,44 zł/ g srebra - fajna cena, faktem jest, że gram srebra dziś na rynku w Nowym Jorku kosztuje jakieś 1,50 zł, ale trzeba dodać cyrkonię, wykonanie, nakład ;)
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11026

    heh czy sie oplacalo czas pokaze, dla mnie to byla jedna z pierwszych srebrnych monet w kolekcji po prostu mi sie podobala, kupilem ja za podobna cene, dopiero pozniej sie dowiedzialem ze byl czas ze i za ponad 200 chodzila... tak mi sie przypomnialo;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11027

    macca napisał:
    heh czy sie oplacalo czas pokaze, dla mnie to byla jedna z pierwszych srebrnych monet w kolekcji po prostu mi sie podobala, kupilem ja za podobna cene, dopiero pozniej sie dowiedzialem ze byl czas ze i za ponad 200 chodzila... tak mi sie przypomnialo;)


    Ta moneta o ile pamiętam to ledwo 100 przekroczyła i to tylko na krótko, a generalnie to kosztowała do 60 zł max.
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11032

    Czy się opłacało? Jeśli moneta Ci się podoba i masz radochę - to się opłacało :)
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:sybiracy 14 lat, 11 miesięcy temu #11059

    sybiracy kosztowali grubo ponad 200 w przedsprzedazy... nie widzialem na allegro ale forum (e-num) tak mowi, nie mam powodow zeby nie wierzyc... a to na potwierdzenie cena KT240pln 2 przedmioty 2 sprzedane www.allegro.archiver.pl/10zl-ag-sybiracy...lder-616-171221.html
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information