Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek?

    • Offline
    • Oklaski: -1

    5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11164

    Pojawił się na allegro, nigdy nie widziałem.
    Co myślicie o nim?
    pzdr
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11165

    możesz podać linka?? pzdr
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11166

    numer 643425608 ;)
    • bobolo
    • bobolo

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11172

    ja tam się na czystych krążkach nie znam ale mi wygląda na oryginał
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . Powód: zmiana linka #11199

    Za to ta moneta wygląda na odlaną fałszywkę z ręcznie wyciętym otworem:
    www.allegromat.pl/aukcja26761
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11202

    raczej stawiałbym na mechaniczne usunięcie środka monety...
    • Modsog
    • Modsog

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #11203

    Hehe o ile sama moneta jest ładna, tj. można by pomyśleć że cała wybita została w jednym kawałku metalu to ta dziura jest nieregularna jakby ktoś ją wydłubywał tępym rylcem :D :D Ręczna robota na 99% B)
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11204

    Może mnie już oczy boją, ale spójrzcie proszę na literę "o" w słowie "złote" - jest jakaś... dziwna. Jakby za duża. Choć to może marudzenie starego dziada :S
    A dziura jest na 100% robiona "ręcznie", tak jak to napisał Modsog.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11205

    i ta"2" nad wycięciem też jakaś zniekształcona
    • Modsog
    • Modsog

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11208

    I nikt nie kupił a taka okazja 250 zł za taki piękny destrukt :silly: Gościu wystwaił ją ponownie ale 'spuścił' cenę do 200.
    Tak się zastanawiam, czy nie ma na to jakiegoś paragrafu? Wprowadzanie do obiegu fałszywych pieniędzy (?!) i za niszczenie monet powszechnego obiegu (fałszywych :D ), lub coś podobnego :P
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #11210

    Może prościej - oszustwo? wyłudzenie pieniędzy?
    Chyba zawiadomię o tym zespół Allegro...

    Edit: zawiadomienie poszło. Zobaczymy, czy odniesie jakiś skutek.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:5zł destrukt na allegro - tzw. czysty krążek? 14 lat, 11 miesięcy temu #11221

    stawiam ze nie odniesie zadnego skutku... allegro ma to w d**** za przeproszeniem, prowizje dostaje wiec jest zadowolone, kiedys walczylem z podrabianym north face'm i echo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information