Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ceny monet

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #129

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczow,
    zwracam sie z takim pytankiem:
    czy ceny monet sprzedawanych na gieldach staroci i w salonach numizmatycznych ksztaltuja sie podobnie jak ceny monet wystawianych na allegro???
    Pytam poniewaz od kilku lat przebywam za granica i nie mam mozliwosci weryfikacji.

    Z gory dzieki za odpowiedz.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #130

    monety sprzedawane na giełdach staroci to w większości buble i wycieruchy - tak przynajmniej jest na Kole w Warszawie.

    Ceny w sklepach są zdecydowanie wyższe niż na Allegro a ceny na rżnych giełdach są wg mnie porównywalne w większości przypadków - a giełdach sa przewaznie trochę wyższe ale ja wolę sobie monety pooglądac przed zakupem co jest bardzo wazne przy np. II RP i jestem w stanie zapłacić te 10-20 % wyższą cenę.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #211

    nie chcę tworzyć nowego wątku, dlatego zapytam w tym: czy te monety, o które ludzie nie zabijają się w kolejkach (chodzi mi o 10zł srebrne, bo na te mnie stać) i są normalnie dostępne, nawet po 3 latach np. w sklepie mennicy maja szansę na wzrost wartości? jedno czego się obawiam, że te monety sa takie fajne, ze i tak ich pewnie nie sprzedam... a kupowałem na poczet dodakowej emerytury za 30 lat :)
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #215

    <br><br>Edytowany przez: warszawa24, w: 2007/12/15 16:48
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #217

    Do Piotr:
    Jezeli chodzi o dostepnosc tych monet w nbp,to ja w lipcu nabylem poniatowskiego z 2004,więc kilka starszych jest.Natomiant gdy getto zaczeło isc w gore,nastepnego dnia wybralem sie po nie,a tu wykupiono,a byly poprzedniego dnia.
    Jak wyglada wzrost cen w sklepach mennicy to nie wiem.Pozdarwiam
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #219

    warszawa24 napisał:
    Jezeli chodzi o dostepnosc tych monet w nbp,to ja w lipcu nabylem poniatowskiego z 2004.
    Poniatowski był oczywiście w 2005 roku emitowany.

    Co do cen w sklepach numizmatycznych:
    Byłem tydzień temu w takim sklepie w Opolu i wszystkie ceny na monety srebrne kształtowały się według ceny katalogowej na 2008 czyli np Jelonek Rogacz z 1997 za 2200zł.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #221

    a moze mi ktos podac cene 1 zł z IIRP ?? tak mniej wiecej bo na allegro byla dosc duza :) Dzieki z Gory i POZDRAWIAM WSZYSTKICH

    ps. chodzi mi o te monety :
    1.www.katalogmonet.pl/1366_10_groszy.html
    2.www.katalogmonet.pl/50_groszy_1923.html
    3.www.katalogmonet.pl/katalog_polskich_monet/85.html
    4.www.katalogmonet.pl/katalog_polskich_monet/91.html

    i Ruskie z 1900r. :)

    jeszcze raz Pozdrawiam<br><br>Edytowany przez: maslanka, w: 2007/12/17 20:15
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #222

    na allegro ceny są takie jakie kształtuje rynek - np. obiegówka może kosztować 1 zł lub 3000 zł - wszystko zależy od stanu.

    Jeśli cena z Allegro Cię nie satysfakcjonuje to obawiam się, że nikt bardziej realnej ceny Ci nie poda.

    Po co Ci ta cena, chcesz kupić czy sprzedać?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #225

    sprzedac mam troche tego i sie chetnie podziele :) tylko ze sie nie znam na tym ;( i przydala by sie pomoc :)
    a jesli chodzi o stan monet to jest bardzo Dobry Prosze o jakas pomoc :) bo nie wiem ile moge wziasc za nie :(

    Pozdrawiam

    Maslanka :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #227

    Jeśli piszesz że stan dobry to równie dobrze może to być stan IV i moneta wartka kilka złotych.

    Aby ocenić stan musiałbym zobaczyć monetę - w realu lub na wysokiej rozdzielczości i dobrze zrobionym zdjęciu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #228

    Dzieki za Pomoc :) no zdjecie moge wstawic ale nie zbyt dobrej jakosci ale ta 1zł wyglada tak samo a moze i nawet lepiej niz na fotce na tej str. :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ceny monet 16 lat, 5 miesięcy temu #234

    Przepraszam ze znow przeszkadzam :) z tego co jest na tej stornie o stanie monet to jak dla mnie stan moich monet jest na poziomie III i kilka IV :) jak myslisz Bartek ile moga byc warte w takim stanie :)

    Dzieki za poswiecenie mi czasu :)

    Pozdrawiam
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Ceny monet 16 lat, 4 miesięcy temu #275

    bardzo malo,w zestawie mozesz sprzedac na allegro za 1zl
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.35 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information