Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #13939

    Witamy serdecznie:

    Na stronie MM Warszawa umieściliśmy informację o tym, że od jutra w NBP rusza sprzedaż nowej monety z okazji 70. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego.

    MM Warszawa - Gratka dla kolekcjonerów: nowe monety NBP od jutra w sprzedaży

    Zapraszam do czytania i komentowania.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O: Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu #13970

    Nowa moneta średnia z wyglądu ale nie widziałem na żywo bo po raz kolejny był horror pod NBP. Byłem dziś rano o 8:20 (tak późno bo przebijałem się ponad półtorej godziny przez korki) z zamiarem zakupu oczywiście nie udało mi się jej kupić. Pomijam fakt że mają kilkaset sztuk dla wszystkich to jeszcze mafia ustawia się pod wejściem i ciągle wchodzą swoi ludzie. Po dzisiejszym dniu uważam że jakikolwiek będzie nowy system to będzie lepszy od tej masakry.
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O: Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu #13972

    nie przejmuj się kolego.
    Ja rano stałem w Krakowie pod NBP i też nie kupiłem ;(
    Było tylko przydzielone na Kraków 100 sztuk a resztę poszło do firm.
    Tylko podchodzili i brali po 20 sztuk na raz!!
    Trochę coś jest nie tak???
    I tak wróciłem z niczym :(
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu #13973

    Witam serdecznie:
    Podobnie jak koledzy ja rowniez stalem W Łodzi - 3 h , pod NBP i tez nie kupilem.
    Po 3 h "dyrektor" placowki poinformowal ze brak monet.
    Z tego co udalo nam sie policzyc bylo ok. 200 szt. monet.
    Po zakomunikowaniu ze nie ma juz monet dalo sie wywnioskowac ze ludzie pracujacy w banku nie maja zadnego pojecia ile monet dostaja i kolekcjonerow traktuja jako zlo konieczne - na pytania " ile monet zostalo "przydzielonych " na NBP w Łodzi " odpowiadal - " nie wiem ". A na pytania gdzie mozna dostac monete odpowiadal - " Niedaleko NBP jest sklep numizmatyczny
    i tam prosze pytac ". Czy tak ma wygladac dystrybucja monet ?
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu #13974

    A ja jestem szczęśliwym posiadaczem. Odstałem w Warszawie 2 godz i 20 min i udało się. Jednak po tym co czytam jasno widać, że warszawa miała znacznie więcej monet. Przede mną stała w kolejce ponad setka ludzi (jak nie dwie), a za mną jeszcze kilkaset osób i z tego co się orientuję to sporo tych za mną też nabyło monetę. Oczywiście sporo osób kręciło nosem, że tylko po jednej sprzedają, ale widząc co się działo w innych miastach powinni być szczęśliwi, że cokolwiek dostali.

    A dla mnie była to wyprawa sentymentalna. Ostatnia zapewne kolejka po monetę w NBP (bo ten system się kończy) i ostatnia lustrzanka do mojej kolekcji. Nakładów po 100 tys. kupował już nie będę. Niech wypłacają nimi pensje panu Skrzypkowi (i niech je potem próbuje sprzedać na allegro - może się zorientuje jakie głupoty robi).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Polskie Państwo Podziemne - relacje z pod banku . 14 lat, 4 miesięcy temu #13990

    Witam.
    Jak u Was koledzy przedstawiała się sytuacja pod NBP podczas dzisiejszej emisji monetki ???.
    W Katowicach kolejka od niedzieli od godziny 16:00 stało już kilku kolesi ok.10 osób.
    Do godziny 2:00 kolejka bez zmian - nikt nie dochodził.
    Od godziny 2:00 do godziny 4:00 doszły tylko 3 osoby.
    Większe zamieszanie robiło się po godzinie 4:00.
    Schodziły się większe zorganizowane grupy numizmatyków - handlarzy :)
    Od godziny 7:00 robiło sie już trochę nerwowo, zaczynały się małe przepychanki - kolejka robiła sie coraz większa.
    Natomiast szczyt kumulacji nastąpił po godzinie 8:00,jak cały tłum zaczął naciskać na wejście do Banku.
    Na ok. 30 minut została wstrzymana sprzedaż monet !! bo strażnicy nie wpuszczali do banku - za wielkie zamieszanie przed wejściem.
    Po godzinie 10:00 trochę się uspokoiło, ale kolejka bez zmian - bardzo duże zainteresowanie kupnem monetki.
    Gdy o 13:00 zamknięty został bank ponad 200 ludzi odeszło bez monetki :(
    Bez problemu za 100 zł. można było kupić monetę od handlarza ;)
    W KATOWICACH sprzedawali tylko po 1 sztuce. :(
    • Offline
    • Oklaski: 13

    O: Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu #13996

    desperado69 napisał/a:
    nie przejmuj się kolego.
    Ja rano stałem w Krakowie pod NBP i też nie kupiłem ;(
    Było tylko przydzielone na Kraków 100 sztuk a resztę poszło do firm.
    Tylko podchodzili i brali po 20 sztuk na raz!!
    Trochę coś jest nie tak???
    I tak wróciłem z niczym :(


    ... a co jest nie tak ? .
    Z normalnych ( 100 tyś. szt. nakładów ) firmom przydielono tego shitu tyle ile zamówiły , przy nakładach 50 tyś. firmy dostały po 20-30 sztuk , więc nasuwa się pytanie : gdzie się podziały monety z niskich nakładów - bo chyba nie sądzisz że wykupiły te ilości z tych nakładów firmy ??? !.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O: Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu #14033

    Ja sobie chwilowo odpuszczę tą monetę cena ponad 100zł jest dla mnie nie do zaakceptowania. W tej cenie wolę sobie dokupić monetę z roku 2000-2002 z nakładem około 40tys. do mojej kolekcji.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Nowe monety NBP- 70 rocznica Państwa Podziemnego 14 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #14130

    siema

    ja pojechałem na 6 pod NBP i kupiłem do 13 dwie monety bez wciskania się w kolejkę więc luz .....
    Załączniki:
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information