Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: a NBP... czyli co więcej wiemy o Bielsku i Marcu

    • Eothain
    • Eothain

    a NBP... czyli co więcej wiemy o Bielsku i Marcu 16 lat, 2 miesięcy temu #1469

    Witam!
    My tu sobie gadu, gadu a NBP podał wizerunek 2 zł Bielslo- Biała
    www.nbp.pl/Home.aspx?f=banknoty/kolekcjo...elsko_biala_2zl.html
    I znamy wygląd folderka do rocznicy marca:
    www.nbp.pl/banknoty/kolekcjonerskie/2008/marzec_pl.pdf
    Więc NBP kontynuje szatę graficzną po sokole, tylko z innymi kolorami...<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/02/25 21:35
  • Odp:a NBP... czyli co więcej wiemy o Bielsku i Marcu 16 lat, 2 miesięcy temu #1471

    Ta foma folderu mi sie podoba, w tych poprzednich za dużo było tekstu i jakis taki był monotonny.
    Bielsko-Biała , dośc ładna moneta
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:a NBP... czyli co więcej wiemy o Bielsku i Marcu 16 lat, 2 miesięcy temu #1472

    Żeczywiście, te nowe foldery lepiej się czyta! Tu jakaś fotka, tam, a nie jak w tych starych 3 kolumny zwartego tekstu!
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:a NBP... czyli co więcej wiemy o Bielsku i Marcu 16 lat, 2 miesięcy temu #1480

    Dopiero teraz?Ale opznienie!Ja wiem jak wyglada od tego czasu gdy ukazano piotrkow.Nawet data byla!21 kwiecien.Dziwne,w folderach dawno te info sa a na strnioe z takim opznieniem
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information