Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Abonament na 2008

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Abonament na 2008 16 lat, 5 miesięcy temu #62

    Witam,
    czy ktoś się może orientuje gdzie można jeszcze nabyć abonament na monety srebrne (10zł i 20zł) na rok 2008? W większości znanych mi serwisów np. emonety.pl już niestety abonamty na monety srebrne się pokończyły, w niektórych pozostały tylko abonamenty na monety złote.

    Proszę o informację jeśli by ktoś jeszcze coś znalazł.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Abonament na 2008 16 lat, 5 miesięcy temu #65

    Zadzwoń do źródła:

    sklep.mennica.com.pl/
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Abonament na 2008 16 lat, 5 miesięcy temu #72

    wwww.e-numizmatyka.pl maja jeszcze dostepne abonamenty na rok 2008 niestety bez Sokola i Pekinu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Abonament na 2008 16 lat, 5 miesięcy temu #117

    niestety tam też już nie ma . Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś miejsce gdzie jest proszę o odpowiedz na forum. Bardzo mi zależy .
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Abonament na 2008 16 lat, 5 miesięcy temu #181

    Napisałem e-maile do 40 sklepów numizmatycznych i prawie wszystkie odpisały że mają komplet. Dwa napisały że po emisji Orła może się coś jeszcze zwolni.
    Najlepszy jest jednak sklep już nie pamiętam który to był ale jego e-mail to: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    Który pisze cytuje \"abonament na monety 2008r kosztuje 1000 zł plus cena monety NBP abonament obejmuje po 1 szt /1 komp. tematu całej emisji\"
    Zapytałem czy kaucja 1000zł jest zwrotna?
    Cytuje odpowiedź \"niestety nie suma 1000 zł nie jest zwrotna\"
    To niezły biznes 1000 na czysto a monety i tak pewnie z NBP kupuje taniej na których jeszcze dodatkowo zarabia
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information