Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Petycja-za duże nakłady.

    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1798

    Witam,co sądzicie o tym pomysle,jakby sie napsla petycje,zebarlo podpisy i wysla do NBP,moze by wrocily dawniejsze nakłady?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1800

    Zróbmy tak - napisz takie pismo jako nowy post każdy kto popiera się pod tym podpisze i ja napisze oficjalne pismo do prezesa NBP z Twoim tekstem powołując się na X użytkowników co się pod tym podpisują.

    Co Ty na to?
  • Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1803

    i super, wyślemy ładnie na papierze firmowym.
    Niech każdy uruchomi kontakty i powiadomi inne osoby o takowej akcji.
    Swoją droga o tym co napisałem dzisiaj w artykule, będe pisał do działu emisyjno-skarbowego. Myślę, ze będe mówił głosem większości numizmatyków. Chcę aby ktoś z NBP udzielił mi wywiadu, zobaczymy jak pójdzie<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/03/09 22:06
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1805

    Podpisuję się pod petycją
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1809

    me too! a jak ;D
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1818

    Widze ze pomysl sie spodobal,bardzo dobrze.Moze żeby nierobic nowych postow,tutaj bd sie podpsiwac?
  • Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1819

    A moze po prsotu w liście napisac w imieniu wielu numizmatykow z forów internetowych i wsio
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1821

    jestem jak najbardziej za ale nie wiem czy się uda wpłynąć na nbp. nie martw się. jak zaczną im monety leżeć w kasach sami się zreflektują.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1822

    Jestem za petycja, lubie stać w kolejkach ale tak na serio wątpie że zmniejsza nakłady
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1827

    No mi tez odpowiada te kolekjki,mam zawsze jaks historie do tych monet,wiem ze nadzieja mala,ale jak juz ktos to okreslil-polskie monety srebrne przestaja byc kolekcjonerskimi.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1829

    Jak najbardziej się pod tym podpisuje, mam już trochę monet i chciałbym zbierać je dalej o ile ich kolekcjonowanie będzie miało jakiś sens, a nie tak jak jest to teraz że monety kolekcjonerskie są dostępne jak obiegowe.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1835

    Zdecydowanie popieram !!!
    bardzo dobry pomysł
    pozdrawiam :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1836

    To niech ktoś napisze takie pismo - ja sie podpisze i nawet osobiście je złoże do NBP.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1844

    bartek napisał:
    Zróbmy tak - napisz takie pismo jako nowy post każdy kto popiera się pod tym podpisze i ja napisze oficjalne pismo do prezesa NBP z Twoim tekstem powołując się na X użytkowników co się pod tym podpisują.

    Co Ty na to?


    To doby pomysł,nie wem jednak jak zbierac podpisy,czy maja to byc loginy uzytkownikow co popieraja czy moga to tez byc podpisy innych ludzi numizmatykow co neimaj interntu i konta tu,czy tez mozna tam dolaczyc kartke podpisami tych ludzi?
  • Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1845

    A moze po prostu w liście napisac w imieniu wielu numizmatykow z forów internetowych i wsio
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1900

    Wiad to Bartek:
    Jako ze tu niema privative message,chcailbym sie skontaktowac najepiej przez gg w sprawie tej petycji.Proszę o podanie nr gg poprzez wyslnie do mnie wiadomosci z allegro:
    www.allegro.pl/show_user.php?uid=9173650
    Pozdawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1906

    Podpisuja sie obiema rekami:)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1925

    warszawa24 napisał:
    Wiad to Bartek:
    Jako ze tu niema privative message,chcailbym sie skontaktowac najepiej przez gg w sprawie tej petycji.Proszę o podanie nr gg poprzez wyslnie do mnie wiadomosci z allegro:
    www.allegro.pl/show_user.php?uid=9173650
    Pozdawiam


    pisz śmiało - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , gg 1837237 ale rzadko bywam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 2 miesięcy temu #1949

    ja również sie podpisuje sie pod tymi petycjami w końcu wsród numizmatyków musi być jedność
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Petycja-za duże nakłady. 16 lat, 1 miesiąc temu #2014

    ogólnie waszą myśl popieram, ale nie sadzę by to cos pomogło. to jest rynek - ja tez nic niewiedizałem o monetach do listopada 2007, kiedy w tv czy gdzieś mówili o tym.

    dopóki giełda bedzie tak wyglądała jak teraz, to ludzie będa inwestowac w srebro i złoto, jak bedzie popyt, to podaz bedzie rosła, mennica to chyba instytucja państwowa non profit, więc to chyba ogólnie dobrze, ze tyle ludzi daje kase. sam zacząłem jako inwestor, chyba w ostatniej chwili :)

    a to, ze przy takich nakładach to marna inwestycja - trudno, kupujmy to co jest, fala przejdzie i znowu będą niskie nakłady. jak wam się podoba moneta to ją kupcie. jak bez kolejki to juz gorsza? nie sądzę. a starszych rarytasów których jeszcze nie macie na pewno nie brakuje, na nie polujcie!

    ale żeby nie było: ogólnie popieram - te nakłady są bez sensu
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.38 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information