Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Amok w NBP

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Amok w NBP 16 lat, 5 miesięcy temu #202

    zwiększając nakład nbp chyba stara sie utrzymać rozsądna cenę przedsprzedaży, a tak na marginesie to w placówkach NBP pracują znerwicowani ludzie, jest coraz gorzej, np w w jednym z banków NBP kasjerka powiedziała mi że nie sprzeda żadnego woreczka- luzem moge kupić a w woreczku absolutnie. Nie wiem co miała na myśli bedzie je rozrywać cały czas czy co,albo nabrała tyle lewych zamówień od koleżanek' kolegi' koleżanki' że świruje :)??? A wzrok miała co najmniej taki jak bym był potencjalnym bandyto chcącym wziąć woreczek. Krótko mówiąc SZOK!!!<br><br>Edytowany przez: gregor9244, w: 2007/12/14 04:27
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Amok w NBP 16 lat, 5 miesięcy temu #203

    nie ma co się dziwić - zobaczysz co się będzie działo w NBP 20tego :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Amok w NBP 16 lat, 5 miesięcy temu #232

    Witam
    A ja własnie ide w kolejke pod MBP za 5 czyli od 5 rano (20 -12-2007 )godzin i jestem ciekaw czy uda mi się kupic korzeniowskiego chociarz jednego hehehe
    ale jako swiezo upieczony numizmatyk mam zamiar sprobowac wszystkiego - nawet jak nic nie kupie to chociarz zobacze jak to wyglada

    a wlasnie teraz nasuwa mi sie pytanie , czy warto kupowac jeszcze monety w kapslach - czy lepiej od rzau placic drozej i kupowac je w Grandingu na allegro albo w skepach i miec pewnosc ze moneta przetrwa bardzo dlugie lata w niezmienionym stanie ?

    bo ja mam zamiar monety trzymac bardzo dlugo
    jak by co - to bardzo chetnie wyslucham jakis porad

    a na pewno napisze jutro o swoich extremalnych przezyciachw kolejce pod MBP

    pozdrawiam :)
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Amok w NBP 16 lat, 5 miesięcy temu #233

    witaj,moj wojek stoi tam juz od 10.30(teraz 14.10) i jeszcze niekupił.Monety w kapslach tez dlugo wytrzymają, ale po gradingu,gdy bedziesz chcial sprezdac masz napisany stan i certyfikat autentycznosci.Ja powoli tez mpje do gradingu
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information