Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Smoleńsk - pamięci ofiar

    • Offline
    • Oklaski: 5

    Smoleńsk - pamięci ofiar 13 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez kamil1505. #22712

    Na stronie internetowej NBP opublikowane zostały wizerunki 4 monet Smoleńsk -pamięci ofiar 10.04.2010. Co myślicie o wizerunkach tych monet? No i mamy najniższy nakład srebrnej 10zł od kilku lat:) ciekawe tylko za ile ta moneta będzie sprzedawana.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Smoleńsk - pamięci ofiar 13 lat, 1 miesiąc temu #22713

    Taktowne,stonowane mimo widocznego tragizmu.Nie podoba mi się tylko 10 złotych z śp.prezesem NBP.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: Smoleńsk - pamięci ofiar 13 lat, 1 miesiąc temu #22714

    Dla mnie najciekawsze jest 20 zł, 10 zł ze Skrzypkiem faktycznie mało oryginalne, ale do przewidzenia było, że na monecie wydanej przez NBP upamiętniony zostanie były prezes NBP. Ale mimo, że wizerunek mało oryginalny to nakład kuszący:)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Smoleńsk - pamięci ofiar 13 lat, 1 miesiąc temu #22727

    A ja juz sie nie skusze ani na wizerunki ani na naklady
    i to nie wcale ze wzgledu na to ze te krazki niewiele maja wspolnego z monetami
    a przez podejscie NBP do kolekcjonerow.
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp: Smoleńsk - pamięci ofiar 13 lat, 1 miesiąc temu #23139

    ... okazuje się , że kolejny raz do sprzedaży sreberek na Allegro wzięli się dawni stacze kolejkowi . A co tam sreberek . Nordic Gold z najnowszych emisji , to praktycznie oprócz kilku już firm sama szara stera .
    Reasumując : dziadostwo się zrobiło na Allegro i tyle .
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp: Smoleńsk - pamięci ofiar 13 lat, 1 miesiąc temu #23140

    zapomniałem dopisać : Smoleńsk Ag prawie 90 wystawionych aukcji ... na 24 wystawiają faktury . TO JEST WŁAŚCIWY OBRAZ SZAREJ STREFY .
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information