Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sybiracy duży nakład ?

    • Offline
    • Oklaski: 6

    Sybiracy duży nakład ? 16 lat, 1 miesiąc temu #2389

    135 tys. niby dużo ,powinno się dostać bez problemu.Mieszkam w Chojnicach i właśnie wróciłem z PKO monety nie kupiłem ponieważ już nie było.NIE BYŁO? BYŁY tylko , że pod ladą.Nikogo przy okiennkach ,widzę jak spod lady monety dostaje pracownik PKO,podchodzę żeby kupić i NIE MA.
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp:Sybiracy duży nakład ? 16 lat, 1 miesiąc temu #2390

    trzeba było wejść na Allegro - monety były poniżej cen emisyjnych , a to że trzeba zapłacić za przesyłkę kilka złotych nic nie znaczy - w końcu monetki przynoszą nam do domu pod sam nos
    ps.
    sam sprzedaję na Allegro i wiem że monety z 2008r można sprzedać dużo taniej jak w cenach emisyjnych NBP ( przynajmniej monety z 2008r. ).
    Ale czy przy takich ilościach wogóle mozna mówić o sprzedaży monet i zarobku na nich ???
    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:Sybiracy duży nakład ? 16 lat, 1 miesiąc temu #2391

    Monetę już zamówiłem, ale chodzi o fakt jak się traktuje kilenta w PKO oddz. Chojnice.
  • Odp:Sybiracy duży nakład ? 16 lat, 1 miesiąc temu #2402

    DO pracowników PKO jeszcze nie doszło, zę nie jest to dobra inwestycja, oni zyją jeszcze sokołem :):)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information