Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 20 zł. Wieliczka - problem z odklejoną cyrkonią

    • Offline
    • Oklaski: 1

    20 zł. Wieliczka - problem z odklejoną cyrkonią 16 lat, 4 miesięcy temu #341

    Czy ktoś z Was miał Wieliczkę z odklejoną cyrkonią?
    Czy udało się komuś przykleić odklejoną cyrkonię?
    Jak to zrobić lub komu zlecić taką naprawę?
    Czekam na cenne wskazówki
    Grzegorz
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20 zł. Wieliczka - problem z odklejoną cyrkonią 16 lat, 4 miesięcy temu #353

    Witam !!!
    Oto moja rada - nigdy samemu nie dotykaj monety jeżeli się na tym nie znasz, a taką naprawę najlepiej zlecić jubilerowi, dobremu jubilerowi, są to fachowcy wysokiej klasy jeżeli chodzi o metale szlachetne, ale też posiadają niezbędny sprzęt i wiedzę do takich napraw.
    Ja osobiście kiedyś oddałem 2 złotówki do oczyszczenia z odcisków palców i jestem strasznie zadowolony, a z pewnością sam bym coś spie...... , bo dostępne płyny na naszym rynku to lipa - wypróbowałem kilka na mniej wartościowych monetach.
    Tak więc do jubilera i problem z głowy, ale poproś go aby nie dotykałmonety gołym palcem.
    Pozdrawiam, Piotr.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20 zł. Wieliczka - problem z odklejoną cyrkonią 16 lat, 4 miesięcy temu #357

    Witam, propouje udac sie do dobrego salonu numizmatycznego, byc moze ktos podejmie sie wklejenia lub polieci Ci jakiegos sprawdzonego fachowca(ja tak zrobilem, mialem ten sam problem)

    Pozdro.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:20 zł. Wieliczka - problem z odklejoną cyrkoni 16 lat, 4 miesięcy temu #359

    dzesio4 napisał:
    Czy ktoś z Was miał Wieliczkę z odklejoną cyrkonią?
    Czy udało się komuś przykleić odklejoną cyrkonię?
    Jak to zrobić lub komu zlecić taką naprawę?
    Czekam na cenne wskazówki
    Grzegorz


    a ile zapłaciłeś za takie czyszczenie? Możesz zdradzić coś wiecej szczegółów bo ciekawy jestem?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20 zł. Wieliczka - problem z odklejoną cyrkoni 16 lat, 4 miesięcy temu #364

    kwestia zapłaty jest do uzgodnienia, ale naprawdę warto jeżeli jubiler się podejmnie, a jak i czym to robił to też mi nie chciał ujawnić, ale usługa pierwsz klasa
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information