Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sokół wędrowny

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #348

    Witam !!! Co sądzicie o monecie Sokól 20 zł<br><br>Edytowany przez: logos, w: 2007/12/30 16:06
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #350

    <br><br>Edytowany przez: logos, w: 2007/12/30 16:06
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #352

    tutaj już lepiej bo sokoła 10 zł nie widziałem.

    Ja uważam, że jest ładna i na pewną ją kupię.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #477

    To warto kupować tego Orła? Cena wzrośnie, czy spadnie po jego emisji?
  • Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #479

    tego nikt nie wie, ten szalony nakąłd powinien trohce ostudzic zapały inwestorów, ale nic na to nie wskazuje. Nawet 107 tys. szt.nie wystraszyło ich. Pytanie tylko czy i kedy ta bańka peknie ( a moze nie pęknie tylko rynek wchłonie). Pewne jest jedno jesli taka cena sie utrzyma, na 10000% beda drożały starsze zwierzaki.
    Ale warto miec zwierzaki nie tylko dla inwestycji ale ze względu na urode.
    CHocpowiem szczerze sokół jest troche nieudany, moze wrealu będzie lepiej:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #490

    warto kupować, cena raczej nie spadnie a to ze względu że dużo naszych monet opuszcza granice kraju, tam też mamy wielu rodaków którzy kolekcjonują monety i kupują je chociażby na allegro...................
  • Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #491

    Ale nakąłd jest zabijajacy. jesli inwestowac w sokoła na dlużej to w dwójeczki. Obecna cena 7-8 zł, a za rok powyżej 10 zł będzie spokojnie. jest to o wiele bardziej pewne aniżeli to że srebro zdrożeje. Dzien dwa po emisji kiedy na allegro pojawi sie kilkadziesiąt stron sokoła, ldzie beda chcieli jak najszybciej sprzedac i beda zaniżali ceny.
    Ale wszystko se moze zdarzyc, numizmatyka jest nieprzewidywalna.
    Jutro zapraszam na fotoreportaz z emisji i pierwsze wrażenia po emisji na gorąco.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #498

    rynek monet jest nienasycony, kolekcjonerów przybywa, więc moim zdaniem jak cena spadnie to niewiele i chwilowo, a po roku będzie można uzyskać niezły zysk, ok.400-500% od ceny minimalnej;
    np. na dzień dzisiejszy sokól na e-monety 449 pln-ów, a jak mi wiadomo po każdej emisji monet kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy sztuk opuszcza granice naszego kraju tylko ze sklepów internetowych, tak więc napewno cena wzrośnie, a już nie wspomnę o wcześniejszych zwierzątkach gdzie nakład jest mniejszy o połowę - przewidywania mówią że puchacz pod koniec tego roku będzie kosztował ok.800 pln, jak nie więcej - życzę wszystkim powodzenia w inwestycjach
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #499

    107 tyś. kolekcjonerów rozrzuconych po całym świecie???
    to jest jak kropla w morzu, a szanujący się kolekcjoner posiada w swojej kolekcji minimum dwie sztuki w palecie - awers i rewers
    nie tylko polacy kupują nasze monety i na wzajem
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #500

    107 tyś. kolekcjonerów rozrzuconych po całym świecie???
    to jest jak kropla w morzu, a szanujący się kolekcjoner posiada w swojej kolekcji minimum dwie sztuki w palecie - awers i rewers
    nie tylko polacy kupują nasze monety i na wzajem
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #507

    wolnym stzrelcom - sprzedającym na allegro przypominam o podatku od dochodu przy sprzedaży monety przed upływem pół roku
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 4 miesięcy temu #519

    witam. Byłem dzisiaj w NBP w Bydgoszczy,monet srebrnych 885.Tłumy straszne,od godz.7.00 wydawali numerki,ale ogólnie nie było tak źle.Tylko 2 kasy paranoja.Ale 3 ptaki wyrwałem ale od 5.45-16.00
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information