Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: grading 10 zl

    • Offline
    • Oklaski: 0

    grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #379

    Witam wszystkich,mam takie pytanie. Posiadam kilka monet 10 zl srebrnych,kolekcjonerskich np,85 rocznica powolania policji i inne. i chcialbym je oddac do gradingu ale nie wiem gdzie to moge zrobic,mieszkam kolo Zielonej Gory.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #381

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #391

    Dziekuje za adresy,ale czy mozna wyslac do tych firm monete czy musze tam jechac i doreczyc osobiscie,pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #395

    ja słyszałem że są dwie firm gradingowe (albo 2 liczące się firmy gradingowe), obie w stanach, i trzeba miec roczny abonament żeby to się wogole opłacało robic, a i tak kosztuje sporo. ,moze się myle, ale podejzewam, ze te firmy wymienione przez ciebie, pewnie wlasnie mają jakies umowy z tymi w stanach, i przysyłają hurtem? mi to nie przesskadza, ale chcę wiedziec, należe do ludzi lubiących wiedziec. sam tez sie zastanawiam nad gradingiem, to podnosi wartosc monet wydaje mi sie, poza tym taka moneta po gradingu jest niezle zabezpieczona, nie?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #400

    GCN (Gliwickie Centrum Numizmatyczne) jest krajową firmą współpracującą z kilkoma sklepami numizmatycznymi. Najlepiej do nich lub do sklepów zawieść osobiście. Można pewnie też wysłać ale najlepiej zadzwonić i spytać.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #401

    Dziekuje za szybka odpowiedz ,sprobuje sie z nimi skontaktowac,jezeli uda mi sie cos zalatwic to dam znac,pzdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #402

    wlasnie dostalem odpowiedz od firmy GCN ECC z Gliwic i napisali mi ,ze monety moge do nich wyslac,koszt ogradowania monet 29zl (do 1500 zl) ,do paczki nalezy dolaczyc dokladny adres zwrotny,oraz informacje w jakiej skali maja zostac ogradowane monety,monety odsylane sa paczka pobraniowa o wartosci 10 zl.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #414

    Napisz im ze chcesz żeby były ocenione na PR70 i wsadź do koperty banknot 200 zł - myślę, że będzie warto :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #418

    fajnie,ale napisz mi o co chodzi go nie zrozumialem twojej aluzji? kupilem od nich monete gradowana i jest ok. jezeli wiesz o nich cos co ja nie wiem to z checia poslucham,wiadomosci nigdy za wiele,pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #421

    oto pelna odpowiedz firmyGCN :


    Oczywiście może Pan je do nas wysłać. Usługa trwa 14 dni roboczych od momentu dostarczenia do nas monet. Monety po ogradowaniu są do Pana odsyłane pod wskazany adres przesyłką pobraniową na koszt Klienta (opłata 10 zł). Jeżeli wartość monet nie przekracza 1500 zł, koszt ogradowania takowych wynosi 29 zł/szt. Do paczki proszę załączyć dokładny adres zwrotny, oraz informację w jakieś skali mają zostać ogradowane monety: polskiej, amerykańskiej czy niemieckiej. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdzie Pan więcej informacji dotyczących gradingu.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #428

    Bartek chciał abyś im dał łapówkę (te 200zł.) za to oni mieli by Ci odesłać monetę z PR70 (czyli najwyższy możliwy grading) he he he dobre nie
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 4 miesięcy temu #431

    myślę, że realne :)

    obecnie pewnie kasa nie działa a znajomości pewnie - normalnie PR65 a dla znajomych PR70 ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 2 miesięcy temu #1518

    panowie laickie pytanie! co oznacza PR70 czasami widze na allegro opis moneta z pudelka bankowegi i ma PR70 ;)

    pozdrawiam!
  • Odp:grading 10 zl 16 lat, 2 miesięcy temu #1522

    Ogólnie, ze moneta jest czysta jak łza bez najmniejszych mikrorys. Ideał.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 2 miesięcy temu #1525

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:grading 10 zl 16 lat, 2 miesięcy temu #1538

    polecam strone - www.eccgrading.pl/grading.html
    jest tam wszystko na interesujacy cie temat;pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.48 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information