Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: paż królowej w kiepskim stanie?

  • paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4072

    Witam.
    Chciałbym Was prosić o opinię, czy widoczne na fotce przybrązowienie rantu i drobne mikrorysy (chyba od przejechania jakąś ściereczką) mocno obniżają wartość tej monety? A może całkowicie ją dyskwalifikują? Pozdrawiam Jarek.
    <br><br>Edytowany przez: jarek_jarecki_jaro, w: 2008/05/21 15:09
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4078

    Moneta nawet porysowana jakąś wartość ma.
    Może to być np. 50% normalnej ceny ale wszystko sie okaże np po wystawieniu na allegro. Teraz ogólnie kiepski moment na sprzedaż. Poczekasz do października a z pewnością będzie więcej.
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4090

    Przebarwienei na rancie wygląda mi na patynę, któa nie wpływa na cenę (choc wiele osób nei wiem czemu boi się patyny, a to tylko dojrzewanie monety i dowód, ze nikt przy niej nie najstrował).

    Co do mikrosys to wygląda na to, że ktoś przy blaszce majstrował. Cena napewno będzie niższa ale uważam, zę max 30%. Paź ma stosunkowo niski nakałd i to go ratujue.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4094

    u mnie to nie dyskwalifikuje tej monety...nawet w takim stanie ja bym ją kupił...
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4099

    Ja również bym nie pogardził, ale bądźmy relistami cena takiej monety będzie niższa niż blaszki bez mikrorysek.
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4102

    dzięki wszystkim za odpowiedź :-) Monetkę zwracam, nie chce takiej do kolekcji za 540 zł. Wolę dołożyć 100 i mieć czym cieszyć oko :-) Monetki mają dawać RADOŚĆ jednocześnie \&quot;tyjąc\&quot; w szufladzie. Pozdrawiam wszystkich.
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4108

    dlatego warto kupowac u pewnego źródła.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4113

    Piotr_k84 napisał:
    [quote]Przebarwienei na rancie wygląda mi na patynę, któa nie wpływa na cenę (choc wiele osób nei wiem czemu boi się patyny, a to tylko dojrzewanie monety i dowód, ze nikt przy niej nie najstrował).

    Jeśli chodzi o tą patynę na rancie monety to dla mnie nie jest to wadą. Gorzej jeśli są smugi na lustrze - to zdjęcie tego nie pokazuje dokładnie.
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4144

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim - to wspaniale że jest takie forum, a ludzie się nie wymądrzają tylko piszą konkrety :-) Monetę zwróciłem, dzięki!
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4149

    polecamy się na przyszłośc.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4150

    Piotr_k84 napisał:
    Przebarwienei na rancie wygląda mi na patynę, któa nie wpływa na cenę (choc wiele osób nei wiem czemu boi się patyny, a to tylko dojrzewanie monety i dowód, ze nikt przy niej nie najstrował).


    Nie wiem czy wiecie ale czasem patyna jest sposobem ukrycia majstrowania przy monecie lub próbą ukrycia falsa - oczywiście w przypadku starszych monet (na którymś monetarium 2 starszych numizmatyków rozmawiało, że mieli ofertę zakupu jakiegos dukata który okazał się złamany i klejony a klejenia nie było widac bo był sztucznie spatynowany.
  • Odp:paż królowej w kiepskim stanie? 15 lat, 11 miesięcy temu #4152

    :) Ale chyba przy paziu nikt tak nie majstrował:),

    Jest jeszcze jedno wyjście, jeśli są mikroryski to domowym sposobem zaoksydowac i będzie hit na maire innych oksydowanych zwierzaków, hehe
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information