Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 2 Zwierzątka

  • 2 Zwierzątka 15 lat, 11 miesięcy temu #4529

    Witam mam 2 zwierzątka (znaczy mam też inne ale chodzi mi o te 2) 2 zł okolicznościowe Ropucha i Morświn oby dwie są mennicze świecą blaskiem,że przyglądam im się godzinami:-) Ale mam ptanie ile one są wartę w tym roku bo jeszcze nie mam nowego katalogu:-)
    Temat został zablokowany.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:2 Zwierzątka 15 lat, 11 miesięcy temu #4531

    Wystarczy zobaczyc na allegro.
    Temat został zablokowany.
  • Odp:2 Zwierzątka 15 lat, 11 miesięcy temu #4532

    Dzięki,tylko tam pewnie będą w różnych cenach
    Temat został zablokowany.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:2 Zwierzątka 15 lat, 11 miesięcy temu #4534

    Po lewej stronie masz Po denominacji od 1995 tam znajdziesz pod okolicznościowe rok masz na monecie morświn chyba 2004 ropuchy nie pamiętam
    Temat został zablokowany.
  • Odp:2 Zwierzątka 15 lat, 11 miesięcy temu #4540

    Czesio skoro masz odbre stany, to żadnen problem, wchodzisz na Allegro wpisujesz morświn czy cokolwiek innego i patrzysz jakie są srednie ceny. Ot i to cała filozofia.

    Na przyszłośc mam prośbę, aby nei zaśmiecac forum piszcie o ewentualnych wycenach w jednym wątku. Czesio to chyba Twój tzreci post dotyczący wyceny, a można kliknąc edytuj, albo odpowiedz w oprzednim.

    W dziale Giełda (tymczasowo) pojawi się za chwilę temat: wycena i identyfikacja i tam prosze pisac ewentuale tego typu prośby. ...bo inaczej szybko zrobi się tu syf.
    Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information